Reklamowe24
z 2
>

Kubki ekologiczne

line line
Kubki reklamowe
• Kubki ekologiczne
• Kubki izotermiczne
• Opakowania na kubki
• Szkło reklamowe
• Kufle reklamowe
• Zestawy porcelanowe, filiżanki
• Inne kubeczki
• Opaski na kubki
• Kubki ceramiczne

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Szybkość realizacji
Kolor
szary
niebieski
zielony
czerwony
pomarańczowy
biały
różowy
burlywood
brak danych
brązowy
czarny
limonkowy
navy
beżowy
Materiał
plastik
inne
bambus
len
szkło
Technika nadruku
tampodruk

laser

silikon

sito

plastik

sitodruk_na_okraglo

z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Z jakich materiałów wykonane są kubki ekologiczne?
  • W produkcji kubeczków ekologicznych wykorzystuje się takie materiały, jak włókna bambusowe, skrobię roślinną pozyskiwaną np. z kukurydzy, łuski kawowe, słomę pszenicy czy papier.
  • Jaką technikę stosuje się do znakowania kubeczków ekologicznych?
  • Do nanoszenia nadruków na kubeczki, zwykle wykorzystuje się technikę tampodruku. 
  • Czy posiadają Państwo w ofercie inne gadżety w stylu eko?
  • Oczywiście, posiadamy szeroki wybór gadżetów wykonanych z ekologicznych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo ekologiczne pojemniki na żywność, sztućce, a także słomki wielorazowego użytku. Wśród naszych produktów posiadamy również ekologiczne torby, a także szeroki wybór długopisów wykonanych z różnych eko materiałów.

Kubki ekologiczne reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Trend ekologiczny jest widoczny również w sferze gadżetów reklamowych. Szczególnie kubki ekologiczne są mile widziane wśród odbiorców. Kubek sam sobie jest gadżetem niezwykle popularnym, łączącym w sobie zalety estetyczne i praktyczne. Dodatkowy atut, jakim jest ekologiczny materiał wykonania, zdecydowanie przemawia na korzyść produktu. Jakie kubki ekologiczne z logo oferujemy?

Reklamowe kubki ekologiczne z logo

Reklamowe kubki ekologiczne to te, które sporządzone są z odnawialnych materiałów i surowców naturalnych, lecz do tej grupy zaliczają się również kubki wielokrotnego użytku. Dyrektywa plastikowa zakazująca sprzedaży i użycia jednorazowych kubków, sztućców i opakowań wchodzi w życie już w 2021 roku. Dlatego kubki ekologiczne z logo to strzał w dziesiątkę zarówno pod względem efektywności, jak i funkcjonalności.

Kubek ekologiczny z nadrukiem lub grawerem to doskonały upominek reklamowy dla klienta, pracownika, a nawet partnera biznesowego. Taki gadżet reklamowy towarzyszy osobie obdarowanej na co dzień. Świetnie sprawdzają się kubki ekologiczne z logo wyposażone w przykrywkę. Tego typu kubek ekologiczny można zabrać ze sobą na spacer czy w podróż. Delektując się kawą w drodze do pracy lub na wycieczce klient przyczynia się zarazem do budowania rozpoznawalności marki. Z kolei klasyczne kubki ekologiczne są użytkowane w domu czy biurze i często stają się ulubionym gadżetem klienta, co z pewnością przemawia na korzyść marki.

Jednocześnie, firmowy kubek ekologiczny może być stałym elementem wyposażenia lokalu gastronomicznego. To rozwiązanie będzie odpowiednie zwłaszcza w przypadku gastronomii ulicznej i firm obsługujących imprezy na świeżym powietrzu. Ponadto, niemal każdy lokal gastronomiczny oferuje napoje i posiłki na wynos. Zatem warto wyposażyć się w kubki ekologiczne z logo firmy gastronomicznej lub hotelu. Tego typu gadżety odbierane są przychylnie nie tylko ze względu na kwestię ochrony środowiska, lecz również z uwagi na ich designerską estetykę.

Jakie kubki reklamowe z logo oferujemy?

W naszej ofercie znaleźć można ekologiczne kubki reklamowe z naturalnych surowców. Hitem są kubki ekologiczne bambusowe, które stopniowo zastępują kubki papierowe lub plastikowe. Bambusowe kubki charakteryzują się wieloma zaletami, jak chociażby wytrzymałość, lekkość i wielość zastosowań. Bambusowe kubki ekologiczne mogą być zastosowane jako zamiennik jednorazowych naczyń, lecz także jako ekologiczna wersja naczyń wielokrotnego użytku. Tego typu kubki są zdatne do mycia w zmywarce i mogą być użytkowane przez długi czas.

Ekologiczne kubki bambusowe lub silikonowe to często kubki podróżne.. Dostępne są także popularne kubki korkowe. Wśród tak zwanych kubków na wynos warto zwrócić uwagę na modele designerskie, jak chociażby bambusowy składany kubek podróżny 220 ml z karabińczykiem czy też bambusowy kubek podróżny 450 ml z wieczkiem i słomką. Oferujemy także reklamowe kubki ekologiczne sporządzone ze szkła i drewna, często z dodatkiem stali nierdzewnej. Wśród nich znaleźć można kubki klasyczne, jak i termiczne. Tego typu gadżet reklamowy prezentuje się nad wyraz efektownie!

Kubki ekologiczne znakowane są na różne sposoby, zależnie od rodzaju podłoża. Reklamowe kubki bambusowe z reguły znakowane są metodą sitodruku lub tampodruku. Sposoby te umożliwiają sporządzanie nadruków kolorowych i trwałych. Kubki z drewnianymi wykończeniami mogą być również znakowane z zastosowaniem grawera, dzięki czemu prezentują się bardzo stylowo.

W Reklamowe24 możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie znakowania gadżetów reklamowych. Naszą ofertę stale udoskonalamy, względem nowych trendów i norm. Dlatego klienci poszukujący gadżetów ekologicznych znajdą tu szereg ciekawych rozwiązań!