Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Napisz do nas:

Zajączki i króliczki reklamowe

line
Maskotki reklamowe• Misie reklamowe• Myszki reklamowe• Lewki reklamowe• Tygryski reklamowe• Zajączki i króliczki reklamowe• Pieski reklamowe• Małpki reklamowe• Inne maskotki reklamowe
Cena (zł)
Produkty promocyjne
Szybkość realizacji
Kolor
brązowy
biały, brązowy, żółty
beżowy
Materiał
poliester
inne
Technika nadruku
transfer

sublimacja

Gadżety reklamowe na grilla w obniżonych cenach!
Symbol:
TO0502164

Cena:
16,27 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO0502196

Cena:
22,09 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO0502226

Cena:
16,39 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG290

Cena:
14,37 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫

Zajączki i króliczki reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Na rynku jest w tej chwili tak wiele różnych gadżetów reklamowych, że każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. My ze swej strony rekomendujemy Państwu zakup uroczych, słodkich pluszowych maskotek. W naszym asortymencie możemy zaproponować różnego rodzaju maskotki, zarówno tradycyjne misie, jak i myszki, lewki czy tygryski. W tej kategorii mogą Państwo znaleźć urocze zajączki i króliczki reklamowe - jeszcze jeden popularny typ maskotek reklamowych, który od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Taka maskotka z logo filmowym na pewno spodoba się Państwa klientom. Zakupu mogą Państwo zawsze wygodnie dokonać przez Internet.

Zajączki i króliczki reklamowe - popularne maskotki

Wiadomo, że pluszowe zwierzątka to ciekawy pomysł na gadżet reklamowych, zwłaszcza wtedy, jeśli chcemy zainwestować w atrakcyjne podarunki reklamowe dla dzieci. Tym razem chcielibyśmy zaproponować Państwu atrakcyjne dla oka, miłe w dotyku zajączki i króliczki reklamowe. Wszystkie maskotki w tej kategorii produktowej to artykuły bezpieczne dla dzieci, które wykonano z wytrzymałych, a przy tym miłych w dotyku materiałów. Bardzo popularne są zwłaszcza króliczki i zajączki reklamowe w pastelowych kolorach, które będą pięknym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Taki podarunek reklamowy na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego - to jedne z głównych argumentów za oznakowanymi maskotkami reklamowymi jako nośnikami treści reklamowych.

Urocze zajączki i króliczki reklamowe w naszej ofercie

Jeżeli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości zajączkami i króliczkami reklamowymi od dobrych producentów, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Przy doborze artykułów do naszego sklepu postawiliśmy na produkty o dobrej jakości, które są naprawdę bardzo wytrzymałe. To jeszcze nie wszystko. Wiadomo, że maskotki powinny być estetyczne, zachęcające. Takie właśnie są nasze zajączki i króliczki reklamowe. Zresztą mogą się Państwo o tym przekonać w każdej chwili. Na Państwa życzenie oznakujemy dostępne u nas gadżety reklamowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym punktem obsługi klienta.

line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×