Zajączki i króliczki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Zajączki i króliczki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Maskotka Królik
Maskotka Królik Symbol: 56-0502164
cena od
14,26 zł
Cena netto
Królik
Królik Symbol: 56-0502196
cena od
16,79 zł
Cena netto
Pluszowy królik "Minna"
Pluszowy królik "Minna" Symbol: 56-0502226
cena od
13,19 zł
Cena netto
Pluszowy króliczek BECCI, biały, czarny, szary
Pluszowy króliczek BEC… Symbol: 56-0502256
cena od
10,77 zł
Cena netto
Zając z koszulką pod nadruk, beżowy
Zając z koszulką pod n… Symbol: HE290-20
cena od
12,20 zł
Cena netto
Pluszowy zając RPET | Jumpie
Pluszowy zając RPET | … Symbol: HE791-18
cena od
17,08 zł
Cena netto
Nowość
Pluszowy królik w bluzie
Pluszowy królik w bluzie Symbol: MO2121-06
cena od
11,52 zł
Cena netto
Ręcznik dziecięcy-królik
Ręcznik dziecięcy-królik Symbol: MO9777-06
cena od
3,76 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie na maskotce wykonywany jest nadruk?

Wszystko zależy od modelu maskotki. W zależności od produktu nadruki wykonujemy na koszulkach, szalikach, metkach, kartonowych serduszkach albo jeśli to możliwe bezpośrednio na maskotce.

Czy realizujecie zamówienia detaliczne?

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. W przypadku każdego produktu musi zostać osiągnięte minimum produkcyjne, żebyśmy mogli przystąpić do realizacji zamówienia.

Czy wysyłają Państwo paczki za pobraniem?

Niestety nie, do każdego zamówienia wymagana jest przedpłata 100% wartości zamówienia. 

Na rynku jest w tej chwili tak wiele różnych gadżetów reklamowych, że każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. My ze swej strony rekomendujemy Państwu zakup uroczych, słodkich pluszowych maskotek. W naszym asortymencie możemy zaproponować różnego rodzaju maskotki, zarówno tradycyjne misie, jak i myszki, lewki czy tygryski. W tej kategorii mogą Państwo znaleźć urocze zajączki i króliczki reklamowe - jeszcze jeden popularny typ maskotek reklamowych, który od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Taka maskotka z logo filmowym na pewno spodoba się Państwa klientom. Zakupu mogą Państwo zawsze wygodnie dokonać przez Internet.

Wiadomo, że pluszowe zwierzątka to ciekawy pomysł na gadżet reklamowych, zwłaszcza wtedy, jeśli chcemy zainwestować w atrakcyjne podarunki reklamowe dla dzieci. Tym razem chcielibyśmy zaproponować Państwu atrakcyjne dla oka, miłe w dotyku zajączki i króliczki reklamowe. Wszystkie maskotki w tej kategorii produktowej to artykuły bezpieczne dla dzieci, które wykonano z wytrzymałych, a przy tym miłych w dotyku materiałów. Bardzo popularne są zwłaszcza króliczki i zajączki reklamowe w pastelowych kolorach, które będą pięknym dodatkiem do każdego pokoju dziecięcego. Taki podarunek reklamowy na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego - to jedne z głównych argumentów za oznakowanymi maskotkami reklamowymi jako nośnikami treści reklamowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości zajączkami i króliczkami reklamowymi od dobrych producentów, zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Przy doborze artykułów do naszego sklepu postawiliśmy na produkty o dobrej jakości, które są naprawdę bardzo wytrzymałe. To jeszcze nie wszystko. Wiadomo, że maskotki powinny być estetyczne, zachęcające. Takie właśnie są nasze zajączki i króliczki reklamowe. Zresztą mogą się Państwo o tym przekonać w każdej chwili. Na Państwa życzenie oznakujemy dostępne u nas gadżety reklamowe. Zachęcamy do kontaktu z naszym punktem obsługi klienta.