Myszki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Myszki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Mysz
Mysz Symbol: V8105-19
cena od
19,43 zł
Cena netto
Nowość
Mysz bezprzewodowa
Mysz bezprzewodowa Symbol: MO2222-03
cena od
20,68 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy myszki reklamowe zostaną dostarczone w koszulkach?

W przypadku maskotek w koszulkach przeznaczonych pod nadruk, koszulki pakowane są oddzielnie.

Czy mogę zobaczyć produktu z logo przed realizacją?

Tak, przed realizacją zawsze przygotowujemy dla Klienta wizualizację w formie cyfrowej. Istnieje również możliwość zamówienia prototypu z nadrukiem.

Czy można wykonać u Państwa projekt graficzny?

Tak, koszt takiej usługi zależy od stopnia skomplikowania projektu.

Jak zachęcić klientów do korzystania z naszej oferty? Bardzo dobrym rozwiązaniem są gadżety reklamowe oznakowane logo firmowym lub sloganem reklamowym itd. My ze swej strony zachęcamy Państwa do zainwestowania w maskotki reklamowe, to bardzo dobry pomysł, jeśli chcą Państwo utrwalić świadomość reprezentowanej marki w odbiorcach usług lub produktów. W tej kategorii produktów prezentujemy nowoczesne maskotki, a mianowicie słodkie myszki reklamowe. To ciekawa alternatywa dla bardzo popularny misiów reklamowych, które również mają wielu zwolenników.

Jeśli szukają Państwo ciekawych inspiracji na prezent reklamowy dla klientów, który sprawi naprawdę sporo radości obdarowanym osobom, zdecydowanie zachęcamy do zainwestowania w myszki reklamowe. To na tyle neutralny pomysł, że maskotka tego typu może zostać z powodzeniem wykorzystane przez firmy z różnych branży. Obojętne, czy chodzi o sklep spożywczy, producenta tekstyliów, opon, ceramiki itd. - słodka maskotka, np. myszka reklamowa będzie ciekawym nośnikiem reklamowym. To znakomity podarunek reklamowy, który będzie budził pozytywne skojarzenia. Myszki reklamowe można oznakować zarówno logo, jak i innymi grafikami o charakterze reklamowym. Zatem każdy może zamówić odpowiednie maskotki - myszki. Także i w naszym sklepie mogą Państwo znaleźć tego rodzaju

Na pewno nie będą Państwo rozczarowani, decydując się skorzystać z naszej aktualnej oferty. Możemy zaoferować Państwu pluszowe myszki reklamowe, które mogą stać się naprawdę wspaniałym nośnikiem reklamowym. Warto podkreślić, że dobry nośnik reklamowy to przede wszystkim taki, który pozwalana na szybsze zapamiętanie logo, przesłania danej marki, jej sloganu itd. Co dokładnie możemy zaoferować, jeśli chodzi o zabawkowe myszki z logo firmowym? W naszym asortymencie znajdą Państwo chociażby mięciutki piórnik w kształcie myszki, który ławo można oznakować logo. Możemy zaproponować także drewniane myszy z mechanizmem napędzającym - to znakomity prezent reklamowy zwłaszcza dla dzieci.