Cukierki reklamowe - z logo dla firm Reklamowe24

Cukierki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Pojemnik z miętówkami, biały
Pojemnik z miętówkami,… Symbol: V4714-02
cena od
3,33 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami serce, czerwony
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V5180-05
cena od
1,84 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru, biały
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V5195-02
cena od
4,06 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru, przezroczysty
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V5198-00
cena od
1,94 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru dom, ok. 6,5 g, biały
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V8559-02
cena od
1,84 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru ciężarówka, ok. 5,5 g, biały
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V8560-02
cena od
1,84 zł
Cena netto
Cukierki w pudełku, serce
Cukierki w pudełku, se… Symbol: MO7234-06
cena od
4,39 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę wykorzystać cukierki reklamowe w promocji firmy?

Cukierki z firmowym logo możesz wykorzystać np. jako miły dodatek do zamówień składanych przez Klientów. Reklamowe słodkości to również świetny pomysł na poczęstunek w czasie eventów i innych wydarzeń firmowych. 

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia w przypadku cukierków reklamowych?

Każdy produkt ma odrębnie ustalony próg minimalnego zamówienia, można go znaleźć w opisie produktu na naszej stronie. Przykładowo: minimalne zamówienie w przypadku krówek to 5 kg.

Jaką techniką znakujecie cukierki reklamowe?

Najczęściej stosowaną techniką znakowania w przypadku cukierków reklamowych jest druk cyfrowy oraz druk offsetowy.

Cukierki - to chyba najprostszy i najbardziej przyjazny z punktu widzenia odbiorcy sposób na reklamę. Jednocześnie, taki wybór wiąże się z niewielką inwestycją. Sprawdź, dlaczego warto postawić na cukierki reklamowe i kiedy taka forma marketingu najlepiej zda egzamin.

Cukierek reklamowy to niewielki upominek, który maksymalnie poprawia humor i na długo zapada w pamięć, ze względu na pyszny smak. Cukierki są dostępne zarówno w opakowaniach pojedynczych, jak i w zbiorczych pudełkach dekoracyjnych. Dzięki temu mogą posłużyć zarówno jako masowe upominki reklamowe (tak zwane gratisy), jak i ekskluzywne prezenty dla parterów biznesowych, klientów, pracowników.

W cukierki z logotypem na opakowaniu warto wyposażyć się także w przypadku planowania wszelkich eventów. To tani i skuteczny sposób na reklamę. Po prostu udostępnij gościom słodycze reklamowe lub rozdawaj je jako upominki. Co ważne, reklamowe cukierki są dostępne w najróżniejszych wariantach. Dlatego niezależnie od tematyki eventu czy potrzeb związanych z panującym sezonem - znajdziesz tu dokładnie to, czego szukasz.

W naszej ofercie dostępne cukierki reklamowe w kształcie serduszek, pastylek, a nawet marchewek! Różnorodne są także rodzaje oferowanych słodyczy. Znajdziesz tu zarówno landrynki, żelki i karmelki owocowe, jak również czekoladowe smakołyki, krówki czy sezamki. Wśród najpopularniejszych cukierków reklamowych wyróżniają się Rafaello, ziarna kawy w czekoladzie czy krówki z Milanówka w czekoladzie.

W ofercie znajdziesz także całą gamę drażetek, w tym również propozycje oryginalne - np. Endorfinki czy drażetki Antywiruski. Cukierki są dostępne także w opakowaniach typu display. Dzięki temu rozwiązaniu klienci mogą częstować się słodkościami, gdy tylko zechcą. Ta opcja często stosowana jest w lokalach stacjonarnych. Z kolei cukierki, gumy i draże odświeżające oddech w pojedynczych opakowaniach dobrze sprawdzają się jako gratis w branży gastronomicznej.

Cukierki to często wybierany upominek reklamowy, ponieważ kochają je zarówno dzieci, jak też młodzież i dorośli. Jeśli jednak chcesz sprezentować taki gadżet właśnie dzieciom, zwróć szczególną uwagę na cukierki owocowe, kolorowe i z witaminami. Tego typu wybór z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak też ich rodzicom. W naszej ofercie posiadamy propozycje, która szczególnie ucieszą najmłodszych. Chodzi o te najbardziej kolorowe i najbardziej niestandardowe! To chociażby wata cukrowa, kolorowe tik-taki i inne ciekawe opcje.

Natomiast słodycze dla partnerów biznesowych i ważnych klientów to przede wszystkim cukierki czekoladowe i ekskluzywne opcje, takie jak Rafaello. Z myślą o stworzeniu efektywnego upominku reklamowego należy zwrócić szczególną uwagę na opakowanie. Sprawdzą się te najbardziej przypominające klasyczne, pięknie zapakowane prezenty. Jeśli natomiast chcesz wyróżnić markę dzięki zastosowaniu opakowania designerskiego i nowoczesnego, wybierz na przykład cukierki na miniaturowej paletce. Z pewnością taki podarunek spotka się z pozytywnym odbiorem wśród przedstawicieli branży logistycznej czy przemysłowej.

oszukując gadżetów marketingowych koniecznie zwracaj uwagę także na jakość, która powinna być widoczna zarówno gdy chodzi o nadruki i opakowanie, jak również jego zawartość. Wybierają Reklamowe24 możesz liczyć na najwyższy poziom usług i produktów. Celem uzyskania szczegółowych informacji bądź fachowej porady, koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami.