Bombonierki reklamowe - z logo dla firm Reklamowe24

Bombonierki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor

brak produktów

Najczęściej zadawane pytania

Jakimi technikami są znakowane bombonierki reklamowe?

W przypadku bombonierek reklamowych dysponujemy kilkoma technikami druku. Do najpopularniejszych metod zaliczamy grawerowanie, tłoczone i uszlachetnione nadruki tworzone metoda hot-stampingu.

Czy nadruk można umieścić również na czekoladkach?

Tak, znakowanie możemy wykonać na pudełku, jak również na opakowaniach poszczególnych czekoladek - zależnie od produktu.

Czy podane ceny bombonierek uwzględniają koszt nadruku?

Ceny podane na stronie są cenami netto za jedną sztukę produktu bez nadruku. Nadruk wyceniany jest indywidualnie przez nasz dział handlowy.

Bombonierka to coś, o czym marzy każdy łasuch - takie słodkości nigdy się nie zmarnują. Dobrze dobrane i efektownie oznakowane bombonierki to idealny upominek marketingowy. Bombonierki reklamowe sprawdzają się zawsze, lecz przede wszystkim w okresie najróżniejszych świąt. Zobacz, jakie bombonierki z logotypem proponujemy w Reklamowe24.

Bombonierka to nic innego jak dekoracyjne pudełko wypełnione po brzegi pysznymi pralinkami. Najlepsze bombonierki są prawdziwą ucztą dla zmysłów, ponieważ we wnętrzu czekoladowego smakołyki znajdują się różnego typu nadzienia. Bombonierki reklamowe to ekskluzywny upominek. Dlaczego? Nie chodzi wyłącznie o sam smak i estetykę wyrobu.

Już od XVIII wieku, kiedy zaczęły być produkowane na szeroką skalę, bombonierki kojarzone były z luksusem. Początkowo czekoladki nie były zamykane w kartonowych opakowaniach, lecz w porcelanowych, bogato zdobionych szkatułkach. Obecnie nadal można spotkać się z dekoracyjnymi puszkami, które często zastępują kartonowe opakowania. W Reklamowe24 dostępne są również czekoladki reklamowe w eleganckich drewnianych pudełkach. Nawet gdy czekoladki zostaną zjedzone, pudełko na długo pozostanie w użyciu jako element ozdobny i funkcjonalny zarazem.

Jednak również typowe współczesne bombonierki reklamowe, a więc te kartonowe, odznaczają się niezwykłą estetyką. Same czekoladki często tworzone są przez mistrzów w tej dziedzinie i zachwycają kształtami, zdobieniami, precyzją szczegółu. Nic więc dziwnego, że te małe dzieła sztuki umieszczane są w tak dekoracyjnych opakowaniach.

W Reklamowe24 znajdziesz bombonierki reklamowe idealne na różne okazje. To chociażby czekoladki odpowiednie przy okazji Walentynek, a więc te o kształcie urokliwych serduszek, opakowane w tematycznie dobrane pudełko. Z kolei czekoladki w pudełkach drewnianych będą odpowiednie bez względu na okazję, a drewno przypadnie do gustu zarówno miłośnikom klasyki, jak i fanom nowoczesności i estetyki.

Szczególnie luksusową estetyką odznaczają się także czekoladki reklamowe w opakowaniach zdobionych nadrukami metalicznymi, np. tymi w odcieniach złota i srebra. Ciekawą opcją są bombonierki zamykane na wiązaną w kokardę wstążkę. Prezentują się naprawdę estetycznie! Z kolei w okresie świąt Bożego Narodzenia warto zwrócić na bombonierki zdobione właśnie wzorami świątecznymi. W Reklamowe24 ich nie brakuje, zatem zimą znajdziesz tu szereg ciekawych propozycji.

Ekskluzywne upominki reklamowe warto znakować w równie ekskluzywny sposób. Dlatego zawsze z uwagą dobieramy metody znakowania odpowiednie względem oczekiwań klienta i charakteru produktu. W zależności od podłoża, proponujemy grawery, tłoczone znakowania, uszlachetnione nadruki tworzone metoda hot-stampingu czy też nadruki w kolorach CMYK i więcej! Znakowane może być nie tylko pudełko, ale również opakowania poszczególnych czekoladek - zależnie od produktu.

Celem uzyskania szczegółowych informacji w zakresie dostępnych metod znakowania, zadaj pytanie naszym ekspertom. W ramach panelu każdego z produktów dostępny jest przycisk odsyłający do formularza z zapytaniem. W ten sposób szybko uzyskasz odpowiedzi na wszelki pytania! Dlaczego możesz nam zaufać? Ponieważ możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem i profesjonalizmem, a także latami współpracy z topowymi markami. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić, wybierz idealną bombonierkę reklamową i zaskocz kogoś luksusowym prezentem.