Portmonetki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Portmonetki

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Filcowa saszetka Collector, szara
Filcowa saszetka Colle… Symbol: 56-0405205
cena od
1,76 zł
Cena netto
Filcowa saszetka Collector, niebieska
Filcowa saszetka Colle… Symbol: 56-0405206
cena od
1,76 zł
Cena netto
Filcowa saszetka Collector, zielona
Filcowa saszetka Colle… Symbol: 56-0405208
cena od
1,76 zł
Cena netto
Filcowa saszetka Collector, różowa
Filcowa saszetka Colle… Symbol: 56-0405209
cena od
1,76 zł
Cena netto
Portmonetka
Portmonetka Symbol: V8930-07
cena od
1,52 zł
Cena netto
Etui na klucze, portmonetka
Etui na klucze, portmo… Symbol: V9367-03
cena od
2,46 zł
Cena netto
Portfelik AGNES
Portfelik AGNES Symbol: AS01024-21
cena od
3,41 zł
Cena netto
Frotka pochłaniająca pot Brisky z kieszonką na zamek
Frotka pochłaniająca p… Symbol: 19548858
cena od
4,78 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie techniki nadruku można zastosować na portmonetkach?

Na portmonetkach reklamowych mamy możliwości naniesienia nadruku przy wykorzystaniu kilku, nowoczesnych technik druku, takich jak sitodruk, termotransfer czy haft.

Czy posiadacie portmonetki z ekologicznych materiałów?

Tak, posiadamy portmonetki wykonane z organicznej bawełny, w stonowanych, naturalnych kolorach. Naszym Klientom polecamy również oryginalną portmonetkę wykonaną z korka, o symbolu: 12039700.

Nie posiadamy pliku w formacie wektorowym, co możemy zrobić?

Nasz grafik może przygotować dla Państwa projekt graficzny, cena takiej usługi ustalana jest indywidualnie.

Osobom, które szukają właśnie ciekawego podarunku reklamowego dla swoich klientów, chcielibyśmy zaproponować eleganckie portmonetki reklamowe. Wiemy bardzo dobrze, że wiele osób preferuje raczej niewielkie portmonetki, które są bardziej poręczne niż duże portfele. Teraz mogą się Państwo zdecydować na tego rodzaju produkty w naszej ofercie. Zdecydowanie zachęcamy do przestudiowania naszej oferty w tym względzie. Jesteśmy przekonani, że uda się Państwu znaleźć w naszej ofercie reklamowe portmonetki o dobrej jakości i naprawdę atrakcyjnym designie. W razie potrzeby zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Warto zastanowić się nad tym, dlaczego właściwe warto zainwestować właśnie w portmonetki reklamowe. Czy faktycznie to takie dobre rozwiązanie, gdy chodzi o atrakcyjny prezent dla klienta? Przede wszystkim warto uświadomić sobie fakt, że portmonetki reklamowe mogą okazać się naprawdę bardzo przydatne, gdy chodzi o wygodne przechowywanie monet. Portmonetki, mają zawsze co najmniej jedną dużą kieszonkę, która przeznaczona jest właśnie na bilon. A to oznacza, że kiedy chcemy zapłacić wygodnie drobnymi, nie musimy ich nerwowo szukać, bo wszystkie monety są w jednym miejscu. To nie wszystko. Nie powinniśmy zapominać i o tym, że wiele osób decyduje się właśnie na tego typu rozwiązanie, bo portmonetki są stosunkowo małe. W przeciwieństwie do portfela można wiele z nich łatwo zmieścić w kieszeni.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego też zdecydowaliśmy się włączyć do naszej oferty także i tradycyjne portmonetki reklamowe, które często nazywane są także bilonówkami. Reklamowe bilonówki to atrakcyjny gadżet nie tylko dla pań, ale także i dla panów. Mogą Państwo przekonać się o tym już teraz. Zdecydowanie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Akurat reklamowe portmonetki na bilon, które dostępne są w naszej ofercie, to produkty wykonane z dobrej jakości skóry naturalnej, które mogą Państwo zamówić już teraz. W razie jakichkolwiek pytań o dostępne reklamowe bilonówki, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chcielibyśmy dodać jeszcze, że jest to model uniwersalny, który powinien spodobać się zarówno paniom, jak i panom.

Wiemy, że wiele pań lubi kolorowe gadżety. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy sie włączyć do naszej oferty także wysokiej jakości kolorowe portmonetki, które wykonane są albo z silikonu albo z PCV. Takie portmonetki reklamowe powinny spodobać się także dzieciom - na pewno portmonetki tego typu sprawdzą się jako małe portfeliki dziecięce. Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że także i ten model możemy jak najbardziej oznakować we wskazany przez Państwa sposób. Możemy nanieść zarówno logo Państwa firmy, jak i inną treść o charakterze reklamowym. Wysokiej jakości portmonetki reklamowe w ofercie naszego sklepu to bez wyjątku produkty starannie wykonane, które na pewno długo posłużą osobie nimi obdarowanej. Zapraszamy do przestudiowania naszej oferty.