Małpki reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Małpki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Maskotka Małpka
Maskotka Małpka Symbol: 56-0502079
cena od
20,13 zł
Cena netto
Pluszowa małpka, BILLY, żółty/pomarańczowy
Pluszowa małpka, BILLY… Symbol: 56-0502246
cena od
15,09 zł
Cena netto
Pluszowa małpka JERRIE, czarna
Pluszowa małpka JERRIE… Symbol: 56-0502250
cena od
14,26 zł
Cena netto
Taffy, pluszowa małpka
Taffy, pluszowa małpka Symbol: HE748-16
cena od
9,76 zł
Cena netto
Nowość
Pluszowa małpa
Pluszowa małpa Symbol: V1607-99
cena od
16,42 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jaką techniką znakowane są koszulki dołączone do maskotek?

Do znakowania koszulek dołączonych do pluszaków stosujemy zazwyczaj technikę termotransferu. Na niektórych modelach maskotek możemy wykonać również nadruk sublimacyjny.

W jakim formacie graficznym mam przygotować logo?

Logo lub inny projekt graficzny należy przygotować w wersji wektorowej. Przyjmujemy też pliki z rozszerzeniami .eps, .ai, lub .pdf.

Czy mogę zamówić jedną maskotkę na próbę?

Tak, mogą Państwo zamówić jedną maskotkę tzw. próbkę. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z działem handlowym.

Nie od dziś wiadomo, że pluszowe maskotki o znakomity nośnik reklamy. Co istotne, chodzi tutaj nie tylko o podarunki reklamowe dla dzieci, ale także i dla dorosłych. Atrakcyjna, miła w dotyku, starannie wykonana maskotka z logo firmowym będzie ciekawym prezentem reklamowym, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Jeśli szukają Państwo właśnie atrakcyjnych dla oka maskotek reklamowych, zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego sklepu. W tej kategorii produktowej chcielibyśmy zaoferować Państwu kolorowe, bardzo atrakcyjne małpki reklamowe. Oczywiście na maskotkach można bardzo łatwo nanieść zarówno logo, jak i inne grafiki reklamowe.

Jeśli już chodzi o maskotki reklamowe, to nadal tradycyjne pluszowe misie cieszą się największym zainteresowaniem. Jeśli jednak mają Państwo ochotę zainwestować w coś mniej sztampowego, zapraszamy do przestudiowania tej kategorii produktowej na naszej stronie internetowej. Pluszowe małpki reklamowe to bardzo dobry pomysł. Są urocze, niezbyt duże, miłe w dotyku. Do tego bez problemu można znaleźć małpki reklamowe w wielu różnych tonacjach kolorystycznych. To świetny pomysł na atrakcyjny podarunek reklamowy dla każdego klienta czy partnera biznesowego. To zabawki, które nadają się także i dla dzieci.

Zawsze dokładamy starań, aby oferowane u nas produkty były faktycznie atrakcyjne dla klientów. Nie inaczej jest i w przypadku małpek reklamowych, które mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej. Oferujemy maskotki w różnych kolorach i o różnych gabarytach, których wspólną cechą jest staranne wykonanie z wartościowych materiałów. Jesteśmy przekonani, że uda się Państwu znaleźć w naszej ofercie maskotki reklamowe o atrakcyjnym designie, które będą dobrym, skutecznym nośnikiem reklamy. Na koszulkach małpek reklamowych można oczywiście nanieść logo firmy, slogan reklamowy lub inną grafikę, które Państwo wybiorą. W razie potrzeby służymy pomocą, odpowiemy z przyjemnością na każde pytanie.