Kalendarze kieszonkowe Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Kalendarze kieszonkowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
Nadruk
Kalendarzyk listkowy
Kalendarzyk listkowy Symbol: PG00023
cena od
0,00 zł
Cena netto
Kalendarz listkowy
Kalendarz listkowy Symbol: PG0009
cena od
0,00 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto zainwestować w kalendarze kieszonkowe?

Oczywiście, taki nieduży, poręczny kalendarzyk na cały rok to świetny pomysł na reklamę firmy. Kieszonkowy kalendarz sprawdzi się zarówno na targach czy konferencjach, jak i rozdawany w punktach obsługi klienta. Z jednej strony znajduje się roczne kalendarium, a z drugiej dedykowana grafika, która pozwoli na promocję wybranych informacji. 

Z jakiego papieru wykonane są kalendarze kieszonkowe?

Kalendarzyki drukujemy na trwałym papierze kredowym o gramaturze 350 g.

Jakiej wielkości są kalendarzyki kieszonkowe?

Kalendarzyki są dostępny w uniwersalnym formacie 85 x 55 mm

Nie da się zaprzeczyć, że kalendarze kieszonkowe to bardzo dobry pomysł na niezbyt kosztowny podarunek reklamowy dla klientów. Nasz sklep internetowy dostarcza rozmaitych gadżetów reklamowych. Nieodmiennie dokładamy starań, aby nasze produkty były starannie wykonane i jednocześnie mogły długo służyć ososbom obdarowanym. Tak wygląda sytuacja również w przypadku reklamowych kalendarzy kieszonkowych. Staramy się zawsze, aby nasze produkty były praktyczne i gustowne.

Wiele osób bardzo lubi wchodzić w kolejny rok z nowym kalendarzem, z pomocą którego mogą lepiej zaplanować zarówno swoje życie prywatne, jak i zawodowe. Duże kalendarze książkowe, choć mają bardzo wiele zalet, nie zawsze są praktyczne. Przykładowo nie zmieszczą się do każdej damskiej torebki. Dobrym rozwiązaniem są z tego względu reklamowe kalendarze kieszonkowe - to bardzo dobry pomysł na podarunek reklamowy zarówno dla pań, jak i panów. Obecnie takie małe kalendarze dostępne są w wielu różnych kolorach. Ponadto dostępne są reklamowe kalendarze kieszonkowe z różnymi okładkami. Warto podkreślić, że także i reklamowe kalendarze kieszonkowe są bardzo praktyczne. Mimo ich niewielkiego rozmiaru jak najbardziej można w nich zrobić drobne notatki czy zapisać terminy ważnych spotkań. Także i w tym przypadku chodzi o uniwersalne gadżety reklamowe, które można podarować dosłownie każdemu. A to bynajmniej nie wszystko. Dobrze byłoby zaznaczyć, że tego rodzaju kalendarze to taki gadżet reklamowy, który może reklamować dosłownie każdą firmę, niezależnie od tego, jaką branże ona reprezentuje. Atutem reklamowych kalendarzy kieszonkowych dla klientów jest fakt, że na ich okładkach można dość łatwo nanieść logo firmowe.

Aby reklamowe kalendarze książkowe mogły spełniać dobrze swoją rolę nośnika treści reklamy, musi znaleźć się na nich logo firmowe. W tym konkretnym przypadku bardzo łatwo nanieść zarówno logo, jak i dane firmy lub jakieś hasło reklamowe po prostu na okładkę kalendarzyka. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Zachęcamy do nadesłania projektu nadruku, niezwłocznie udzielimy odpowiedzi co do tego, czy jest on możliwy do realizacji. Warto dodać jeszcze, że nasza firma konsekwentnie bazuje w swojej pracy na nowych technologiach. W praktyce oznacza to, że możemy Wam zapewnić trwale oznakowane gadżety reklamowe.

Jak zawsze staramy się oferować naszym klientom jak najszerszy asortyment interesujących produktów. Reklamowe kalendarze książkowe to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem - są praktyczne, urocze, mają estetyczne okładki, doskonale sprawdzą się jako gadżet reklamowy zarówno dla pań jak i panów. Wielbiciele klasyki na pewno będą zadowoleni z reklamowego kalendarza kieszonkowego w tradycyjnym kolorze, np. czerwonym, czarnym, brązowym, granatowym itd. Z drugiej strony, jeśli chcesz, żeby reklamowe kalendarze dla klientów odzwierciedlały dynamiczny charakter reprezentowanej przez Ciebie firmy, możesz zdecydować się na niewielkie kalendarze z okładkami w modnych obecnie intensywnych kolorach. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że staramy się na bieżąco uzupełniać nasz asortyment. Stąd też jesteśmy przekonani, że każdy, niezależnie od swoich wymagań, może znaleźć coś interesującego w naszej aktualnej ofercie. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z nami - bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania o oferowany w naszym sklepie asortyment.