Gadżety antystresowe dla kibiców z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Gadżety antystresowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Samolot antystresowy, TAKE OFF, biały/czarny
Samolot antystresowy, … Symbol: 56-0402111
cena od
4,97 zł
Cena netto
Zabawka antystresowa piłka nożna, wielokolorowy
Zabawka antystresowa p… Symbol: V4010-00
cena od
2,36 zł
Cena netto
Antystresowy zestaw, czerwono-biały
Antystresowy zestaw, c… Symbol: R73937.08
cena od
5,63 zł
Cena netto
Antystres - piłka nożna
Antystres - piłka nożna Symbol: KC2718-33
cena od
2,04 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Ciekawe gadżety reklamowe wcale nie muszą być drogie. Zawsze można postawić na jakieś drobiazgi, które po prostu będą porządnie wykonane i przydadzą się na co dzień. My ze swej strony proponujemy Państwu m.in. reklamowe gadżety antystresowe - to niedrogie sposób na skuteczną reklamę wśród dotychczasowych, jak i nowych klientów. Tego typu gadżety będą znakomitym pomysłem, niezależnie od tego, jaką branżę reprezentuje Państwa firma. Zachęcamy do przestudiowania naszej oferty już teraz. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat dostępnych u nas produktów.

Nie muszą Państwo szukać dalej skutecznych gadżetów reklamowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo reklamowe gadżety antystresowe, które są idealne do ściskania w kryzysowych sytuacjach. Tego rodzaju gadżety to podarunek reklamowy, który może przydać się osobom w różnym wieku. Standardowym przykładem gadżetów antystresowych są piłeczki z miękkiej pianki. Jednak producenci mogą zaoferować nam także breloki do kluczy, które mają formę miękkich gadżetów antystresowych z pianki poliuretanowej. Tego typy gadżety antystresowe cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. To naprawdę znakomity pomysł na wypromowanie swojej marki tanim kosztem. Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że na piance poliuretanowej można nanieść trwały nadruk.

Jak zwykle zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe. To właśnie z tego względu oferujemy Państwu wysokiej jakości gadżety antystresowe, które na pewno pozytywnie zaskoczą osoby nimi obdarowane. Poza tradycyjnymi piłeczkami antystresowymi (które wizualnie przypominają piłki futbolowe) możemy zaoferować także breloki antystresowe z pianki poliuretanowej w innych kształtach. Jak już wspomnieliśmy, nasza firma może zaoferować także i znakowanie sprzedawanych gadżetów reklamowych. Co to znaczy? Na życzenie klienta naniesiemy na zamówione gadżety antystresowe logo firmowe albo jakąś inna grafikę. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na ten temat.