Ołówki elastyczne Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Ołówki elastyczne

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Elastyczny ołówek z dopasowaną kolorystycznie gumką, biały
Elastyczny ołówek z do… Symbol: V7631-02
cena od
0,74 zł
Cena netto
Ołówek elastyczny z gumką
Ołówek elastyczny z gu… Symbol: 56-1102310
cena od
0,95 zł
Cena netto
Ołówek elastyczny z gumką
Ołówek elastyczny z gu… Symbol: 56-1102311
cena od
0,95 zł
Cena netto
Ołówek elastyczny z gumką
Ołówek elastyczny z gu… Symbol: 56-1102312
cena od
0,95 zł
Cena netto
Bezdrzewne ołówki 2B K'arst ® w 5-paku
Bezdrzewne ołówki 2B K… Symbol: 10779382
cena od
53,69 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jaką metodę znakowania wykorzystuje się w przypadku ołówków elastycznych?

Do znakowania ołówków wykorzystujemy metodę tampodruku, polega ona na przeniesieniu farby drukarskiej z matrycy na ołówek za pomocą gładkiego stempla zwanego tamponem. 

Ile kolorów może zawierać logotyp?

Istnieje możliwość wykonania nadruku maksymalnie w 4 kolorach. 

Jakie jest maksymalna wielkość nadruku?

Maksymalne pole znakowania wynosi 5x50 mm. 

Elastyczne ołówki reklamowe to jeden z najbardziej ciekawych pomysłów. Dlaczego? Ponieważ każdy, niezależnie od wieku, kocha propozycje niestandardowe. Elastyczne ołówki z nadrukiem to świetny gadżet reklamowy. Ołówek jest przydatny zarówno w biurze, jak też w domu. W dodatku takim gadżetem można podzielić się z rodziną. Docenią to zwłaszcza dzieci, lecz także młodzież. Istotną sprawą jest jednak trwałość nadruków, dobór kolorów i jakość ołówka. Dlatego warto zaufać doświadczonej firmie.

Ołówki elastyczne z nadrukiem to, wbrew pozorom, podarunek uniwersalny. Każdy chętnie korzysta z takiego ołówka, przede wszystkim ze względu na walory estetyczne. Kolor obudowy współgra z barwą gumki, co prezentuje się bardzo pozytywnie. Ponadto te kolorowe ołówki można w dowolny sposób zginać, tworzyć supły i kombinacje. Taka zabawa spodoba się także dorosłym, zwłaszcza pracownikom biura.

Nie chodzi jednak wyłączenie o samą, ciekawą estetykę. Ołówki elastyczne są bowiem niezwykle trwałe. Zwyczajny ołówek można z łatwością przypadkowo złamać. To irytujący problem, ponieważ takie ołówki trzeba niezwykle często wymieniać na nowe. W sytuacji, gdy ołówek jest potrzebny, często okazuje się, że niestety nadaje się już do wyrzucenia. Tymczasem ołówek niełamiący wykonany jest z elastycznego grafitu pokrytego żywicą lub plastikiem.

Ołówek, podobnie jak inne akcesoria piśmiennicze, to niezwykle uniwersalny gadżet reklamowy. Po raz kolejny warto zwrócić uwagę na jego użyteczność. Ołówek elastyczny używany jest chętnie, w każdym miejscu - ponieważ ołówek często bywa potrzebny, a ten elastyczny zazwyczaj jest ulubionym. Dzięki temu reklama dociera do dużej liczby osób, a sam obdarowany dobrze wspomina markę za każdym razem, gdy ołówka używa.

Jako doświadczony wykonawca znakowania, dbamy także o jakość nadruku. Dlatego nasze gadżety reklamowe są niezawodne. W przypadku ołówków elastycznych, sięgnęliśmy po technikę tampondruku. Ten typ nadruków jest praktycznie niezniszczalny, odznacza się również wysoką rozdzielczością. Tą metodą wykonywane mogą być również napisy o bardzo małych czcionkach. W dodatku ich wykonanie jest niezwykle proste i szybkie - możemy więc wykonać dowolną ilość ołówków, w krótkim czasie.

Ołówki elastyczne to jeden z tak zwanych gadżetów masowych. Takie gadżety reklamowe są niezwykle przydatne, gdy chodzi o duże firmy, korporacje, instytucje. Ołówek elastyczny to doskonały gadżet reklamowy banku, firmy ubezpieczeniowej, lecz także każdej innych firmy, której praca związana jest z obsługa biura. To podarunek doskonały zarówno dla klientów, jak też dla pracowników, niezależnie od ich liczby!

Jeśli poszukujesz niebanalnego, a jednocześnie praktycznego podarunku, dobrym wyborem będą ołówki elastycznego. To gadżet reklamowy trwały, użyteczny, designerski i przede wszystkim oryginalny. Taki wybór sprawi, że marka zdecydowanie się wyróżni. To niezwykle istotne, by wybierać gadżety reklamowe, które szczególnie zapadają w pamięć. Kolorowe ołówki elastyczne z pewnością sprawdzą się w tej roli.