Ramki na zdjęcie Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Ramki na zdjęcie

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Nowość
Bambusowa ramka do zdjęć
Bambusowa ramka do zdjęć Symbol: V1749-16
cena od
6,59 zł
Cena netto
Nowość
Ramka do przechowywania rysunków ok. A4, ramka do zdjęć
Ramka do przechowywani… Symbol: V2096-02
cena od
31,36 zł
Cena netto
Ramka do zdjęć (10 x 15 cm), srebrny
Ramka do zdjęć (10 x 1… Symbol: V5117-32
cena od
14,12 zł
Cena netto
Korkowa ramka do zdjęć
Korkowa ramka do zdjęć Symbol: V8898-00
cena od
7,68 zł
Cena netto
Ramka na zdjęcia
Ramka na zdjęcia Symbol: MO9695-40
cena od
31,64 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zakupić jedną sztukę ramki?

Niestety nie realizujemy zamówień detalicznych, prowadzimy sprzedaż hurtową. Minimalny koszt zamówienia bez znakowania wynosi 100zł netto z jednego produktu, a w przypadku gadżetów znakowanych 200zł netto z jednego produktu.


Czy na ramkach dla dzieci mogę wykonać moje logo?

Oczywiście, możemy wykonać na ramkach znakowanie tampodrukiem do 4 kolorów.

W jaki sposób mogę uzyskać wycenę na ramki z nadrukiem?

Proszę przesłać do nas maila z zapytaniem z symbolem danego produktu oraz informacją w ilu kolorach będzie znakowanie i dla jakiej liczby sztuk mamy przygotować wycenę.

Ramka ze zdjęciem bliskich osób to często spotykany element wystroju wnętrz prywatnych oraz biur. Oczywiście najważniejsze jest samo zdjęcie, jednak gustowna, elegancka ramka może być naprawdę atrakcyjnym gadżetem. Dlatego chcielibyśmy Państwu zaoferować eleganckie ramki na zdjęcia, które mogą być naprawdę interesującym podarunkiem dla klientów. Wiemy, że nasi klienci mogą szukać produktów w różnych stylach, dlatego też oferujemy zarówno klasyczne ramki reklamowej, jak i najbardziej ozdobne. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas odpowiednie dla swoich potrzeb produkty.

Dziecięca ramka na zdjęcie
Kolorowe, drewniane ramki ozdobione przestrzennymi wzorami 3D to idealny gadżet dla dzieci. Zwierzęce motywy przypadną do gustu zwłaszcza najmłodszym.

Nasza oferta obejmuje ramki różnego typu. Znajdą Państwo modele, które nadają się dla osób dorosłych oraz ramki na zdjęcia odpowiednie raczej dla dzieci. Jeśli chodzi o ramki dla dzieci, polecamy zwłaszcza modele w kształcie zwierzątek. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także eleganckie ramki z drewna ozdobione lubianymi przez dzieci motywami. Jesteśmy przekonani, że uda się Państwu znaleźć w naszej ofercie ciekawe ramki na zdjęcia, które będą odpowiednim podarunkiem dla klienta. Jeśli ramka reklamowa ma być atrakcyjnym prezentem dla klienta, powinna być atrakcyjnie oznakowana. Również i usługi z tego zakresu możemy Państwu zaoferować. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze ranki reklamowe się Państwu naprawdę spodobają.

Obrotowa ramka na zdjęcia
Obrotowa ramka wykonana z aluminium, z miejscem na dwie fotografie. Na ramce możemy umieścić dowolny nadruk, za pomocą grawerowanie laserowego.

Staramy się iść z duchem czasu. Nasza oferta obejmuje tradycyjne drewniane ramki na zdjęcia, jak i ramki z tworzyw sztucznych, często w bardzo fantazyjnych kształtach. To jeszcze nie wszystko. Jeśli chcą Państwo zaskoczyć swoich klientów naprawdę zaskakującym podarunkiem reklamowym, zachęcamy do zainwestowania w jedną z wielofunkcyjnych ramek na zdjęcia - w naszej ofercie znajdą Państwo obecnie także i ramki z budzikiem, kalendarzem, termometrem, zegarkiem itd. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz kompleksową usługę znakowania zamówionych ramek - w grę wchodzi zarówno grawerowanie, jak i nadrukowanie logo firmowego (albo innej grafiki).