Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

Magnesy i memoklips

line
Gadżety biurowe• Cienkopisy• Na biurko• Piórniki• Wizytowniki• Zakreślacze• Tablice biurowe• Notatniki i notesy• Różne biurowe• Magnesy i memoklips• Zestawy piśmiennicze• Wskaźniki laserowe• Karteczki reklamowe
Cena (zł)
Produkty promocyjne
Szybkość realizacji
Kolor
srebrny
brak danych
czerwony / czarny
przezroczysty biały
niebieski
granatowy
zielony
różowy
Materiał
plastik
metal
inne
akryl
Technika nadruku
fullcolor

tampodruk

laser

naklejka

Symbol:
TO0402417

Cena:
2,10 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO1107031

Cena:
1,50 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO0501071

Cena:
2,45 zł netto
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO1103000

Cena:
3,02 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
KC240326

Cena:
2,02 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
MO715705

Cena:
3,83 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO0402435

Cena:
2,56 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG769405

Cena:
3,70 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫

Magnesy i memoklips reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Aby gadżet reklamowy był naprawdę skuteczny, powinien być jak najbardziej atrakcyjny wizualnie. Chodzi o to, aby nadrukowane na nim logo firmowe albo inna grafika reklamowe budziły jednoznacznie przyjemne skojarzenia. Szukają państwo gadżetów reklamowych, które na pewno sprostają swojej roli? W takim razie zachęcamy do wypróbowania magnesów i memoklipsów, które znajdą Państwo w tej kategorii. Mamy świadomość tego, że nasi klienci szukają gadżetów o różnej kolorystyce i rozmiarach, dlatego też staraliśmy się naszą ofertę magnesów oraz memoklipśów jak najbardziej zróżnicować. Jesteśmy pewni, że uda się Państwu znaleźć ciekawe gadżety.

Magnesy reklamowe z logo w naszej ofercie

Chyba każdy zgodzi się z tym, że magnesy na lodówkę to znakomity sposób na umieszczenie istotnych informacji w widocznym miejscu. Jeśli jeszcze użyjemy w tym celu jakiegoś magnesu o charakterystycznym kształcie i w zdecydowanym kolorze, żadna wiadomość nie zostanie przeoczona. Magnesy o charakterze reklamowym znajdą Państwo także w naszym aktualnym asortymencie. Jesteśmy przekonani, że trafią Państwo na produkty o atrakcyjnej estetyce. Nasz sklep może zaoferować zarówno klasyczne magnesy w srebrnym kolorze, jak i kolorowe magnesy, które spodobają się także dzieciom. Oczywiście na życzenie klienta możemy wykonać także nadruki reklamowe na zamówionych magnesach. Zachęcamy do kontaktu.

Reklamowe memoklipsy z nadrukiem w naszym sklepie

Nie tylko magnesy cieszą się dużym zainteresowaniem. Ciekawym rozwiązaniem są także kolorowe memoklipsy reklamowe z nadrukiem. Tego rodzaju memoklipsy znajdą Państwo również w naszym asortymencie. Dlaczego memoklipsy są dobrym pomysłem, gdy chodzi o wybór podarunku kremowego? Memo-klipsy są bardzo praktyczne – z ich pomocą można w widocznym miejscu umieścić ważne informacje dla współpracowników, członków rodziny albo po prostu przypomnienia. To jednak nie wszystko. W tej chwili można zdecydować się na memoklipsy z równych materiałów, utrzymane w różnej kolorystyce i w różnym stylu. Jesteśmy pewni, że nasz asortyment w tym względzie Państwa nie rozczaruje.

line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×