Magnesy i Memo-Klipsy Reklamowe z Nadrukiem Logo dla Firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Magnesy i memoklips

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Drewniany uchwyt na zdjęcia
Drewniany uchwyt na zd… Symbol: MO9947-40
cena od
1,51 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy magnesy to dobry pomysł na gadżet promocyjny?

Jak najbardziej, magnesy z nadrukiem to świetny sposób na efektywną i niedrogą promocję firmy. Magnesy, które oferujemy naszym Klientom posiadają duża powierzchnię znakowania, co pozwala nam na estetyczne wykonanie nadruku. Duża zaletą tych produktów jest również ich niewygórowana cena, idąca w parze z praktycznym zastosowaniem. Magnesy możemy wykorzystać w codziennym życiu, zarówno w domu jak i w biurze.

Czy ceny widoczne na stronie zawierają koszt nadruku?

Nie,ceny podane na stronie są cenami netto samych produktów, koszt znakowania jest wyliczany indywidualnie.

Jak mogę sprawdzić dostępność produktu?

Aby uzyskać informację o dostępności danego produktu należy skontaktować się z działem handlowym.

Aby gadżet reklamowy był naprawdę skuteczny, powinien być jak najbardziej atrakcyjny wizualnie. Chodzi o to, aby nadrukowane na nim logo firmowe albo inna grafika reklamowe budziły jednoznacznie przyjemne skojarzenia. Szukają państwo gadżetów reklamowych, które na pewno sprostają swojej roli? W takim razie zachęcamy do wypróbowania magnesów i memoklipsów, które znajdą Państwo w tej kategorii. Mamy świadomość tego, że nasi klienci szukają gadżetów o różnej kolorystyce i rozmiarach, dlatego też staraliśmy się naszą ofertę magnesów oraz memoklipśów jak najbardziej zróżnicować. Jesteśmy pewni, że uda się Państwu znaleźć ciekawe gadżety.

Magnetyczny uchwyt do telefonu
Magnetyczny uchwyt do telefonu sprawdzi się w domu, biurze lub samochodzie. Dostępny w 4 kolorach.

Chyba każdy zgodzi się z tym, że magnesy na lodówkę to znakomity sposób na umieszczenie istotnych informacji w widocznym miejscu. Jeśli jeszcze użyjemy w tym celu jakiegoś magnesu o charakterystycznym kształcie i w zdecydowanym kolorze, żadna wiadomość nie zostanie przeoczona. Magnesy o charakterze reklamowym znajdą Państwo także w naszym aktualnym asortymencie. Jesteśmy przekonani, że trafią Państwo na produkty o atrakcyjnej estetyce. Nasz sklep może zaoferować zarówno klasyczne magnesy w srebrnym kolorze, jak i kolorowe magnesy, które spodobają się także dzieciom. Oczywiście na życzenie klienta możemy wykonać także nadruki reklamowe na zamówionych magnesach. Zachęcamy do kontaktu.

Uchwyt na zdjęcia
Dekoracyjna kostka z klamerką na wizytówki zdjęcia lub notatki to gadżet, który przyda się na każdym biurku.

Nie tylko magnesy cieszą się dużym zainteresowaniem. Ciekawym rozwiązaniem są także kolorowe memoklipsy reklamowe z nadrukiem. Tego rodzaju memoklipsy znajdą Państwo również w naszym asortymencie. Dlaczego memoklipsy są dobrym pomysłem, gdy chodzi o wybór podarunku kremowego? Memo-klipsy są bardzo praktyczne – z ich pomocą można w widocznym miejscu umieścić ważne informacje dla współpracowników, członków rodziny albo po prostu przypomnienia. To jednak nie wszystko. W tej chwili można zdecydować się na memoklipsy z równych materiałów, utrzymane w różnej kolorystyce i w różnym stylu. Jesteśmy pewni, że nasz asortyment w tym względzie Państwa nie rozczaruje.