Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

Magnesy i memoklips

line
Gadżety biurowe• Cienkopisy• Na biurko• Piórniki• Wizytowniki• Zakreślacze• Tablice biurowe• Notatniki i notesy• Różne biurowe• Magnesy i memoklips• Zestawy piśmiennicze• Wskaźniki laserowe• Karteczki reklamowe
Cena (zł)
Produkty promocyjne
Szybkość realizacji
Kolor
srebrny
brak danych
czerwony, czarny
przezroczysty biały
granatowy
różowy
Materiał
plastik
metal
inne
akryl
Technika nadruku
fullcolor

tampodruk

laser

naklejka

Symbol:
TO0402417

Cena:
2,10 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO1107031

Cena:
1,50 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO0501071

Cena:
2,45 zł netto
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO1103000

Cena:
3,02 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
KC240326

Cena:
2,09 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
MO715705

Cena:
4,09 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG769405

Cena:
3,70 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG261299

Cena:
4,13 zł netto
Dowiedz się więcej ≫

Magnesy i memoklips reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Aby gadżet reklamowy był naprawdę skuteczny, powinien być jak najbardziej atrakcyjny wizualnie. Chodzi o to, aby nadrukowane na nim logo firmowe albo inna grafika reklamowe budziły jednoznacznie przyjemne skojarzenia. Szukają państwo gadżetów reklamowych, które na pewno sprostają swojej roli? W takim razie zachęcamy do wypróbowania magnesów i memoklipsów, które znajdą Państwo w tej kategorii. Mamy świadomość tego, że nasi klienci szukają gadżetów o różnej kolorystyce i rozmiarach, dlatego też staraliśmy się naszą ofertę magnesów oraz memoklipśów jak najbardziej zróżnicować. Jesteśmy pewni, że uda się Państwu znaleźć ciekawe gadżety.

Magnesy reklamowe z logo w naszej ofercie

Chyba każdy zgodzi się z tym, że magnesy na lodówkę to znakomity sposób na umieszczenie istotnych informacji w widocznym miejscu. Jeśli jeszcze użyjemy w tym celu jakiegoś magnesu o charakterystycznym kształcie i w zdecydowanym kolorze, żadna wiadomość nie zostanie przeoczona. Magnesy o charakterze reklamowym znajdą Państwo także w naszym aktualnym asortymencie. Jesteśmy przekonani, że trafią Państwo na produkty o atrakcyjnej estetyce. Nasz sklep może zaoferować zarówno klasyczne magnesy w srebrnym kolorze, jak i kolorowe magnesy, które spodobają się także dzieciom. Oczywiście na życzenie klienta możemy wykonać także nadruki reklamowe na zamówionych magnesach. Zachęcamy do kontaktu.

Reklamowe memoklipsy z nadrukiem w naszym sklepie

Nie tylko magnesy cieszą się dużym zainteresowaniem. Ciekawym rozwiązaniem są także kolorowe memoklipsy reklamowe z nadrukiem. Tego rodzaju memoklipsy znajdą Państwo również w naszym asortymencie. Dlaczego memoklipsy są dobrym pomysłem, gdy chodzi o wybór podarunku kremowego? Memo-klipsy są bardzo praktyczne – z ich pomocą można w widocznym miejscu umieścić ważne informacje dla współpracowników, członków rodziny albo po prostu przypomnienia. To jednak nie wszystko. W tej chwili można zdecydować się na memoklipsy z równych materiałów, utrzymane w różnej kolorystyce i w różnym stylu. Jesteśmy pewni, że nasz asortyment w tym względzie Państwa nie rozczaruje.

line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×