line
Symbol:
VG959102

Cena:
6,92 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG289103

Cena:
18,87 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫Tablice biurowe reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Co zrobić, żeby mieć zawsze w zasięgu wzroku listę zdań do wykonania? Dobrym rozwiązaniem jest zawieszenie specjalnej tablicy biurowej w widocznym miejscu. W tej chwili takie tablice można zobaczyć w bardzo wielu biurach, zresztą wiele osób korzystna z tego rozwiązania także we własnym domu. Na rynku dostępne są tablice biurowe o różnych wymiarach, zatem można wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar. Jeśli szukają Państwo tablic biurowych, które można oznakować logo i podarować klientom lub partnerowi biznesowemu, zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Praktyczne tablice biurowe z logo

Dlaczego tablice biurowe są tak popularne? Przede wszystkim umożliwiają umieszczenie w widocznym miejscu różnych ważnych list, notatek, przypomnień. W pomieszczeniach stricte biurowych tablice tego rodzaju wyglądają po prostu bardzo profesjonalnie. To ciekawe uzupełnienie pomieszczeń nowoczesnych, w których wykonuje sie pracę biurową. Polecamy zwłaszcza nowoczesne tablice biurowe z podświetleniem diodami Led, są inne nie tylko praktyczne. Ale także bardzo efektowne. Tego rodzaju tablice biurowe można bez problemu zawiesić na ścianę. Atutem takich podarunków reklamowych, które na pewno zrobią dobre wrażenie na kluczowych klientach jest fakt, że można nadrukować logo w stosunkowo dużym rozmiarze. Ta rewelacyjna metoda na poprawę świadomości marki!

Tablice biurowe i pisaki do nich w naszym sklepie

Wiemy dobrze, że czasami nasi klienci zainteresowani są zakupem tanich gadżetów reklamowych, które można łatwo oznakować i której nadają się najlepiej do przeprowadzenia akcji promocyjnej na większą skalę. Tego rodzaju gadżety to chociażby pisaki do tablic biurowych. U nas mogą Państwo w bardzo korzystnej cenie nabyć zarówno reklamowe tablice biurowe, jak i pisaki w różnych kolorach. Nie muszą Państwo szukać innych ofert! Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę. W praktyce oznacza to, że nie tylko dostarczamy atrakcyjnych gadżetów reklamowych, ale także możemy podjąć się ich oznakowania logo albo jakąś inną grafiką.


line
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×