Tablice biurowe Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Tablice biurowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Magnetyczna tablica do pisania, granatowy
Magnetyczna tablica do… Symbol: V7560-04
cena od
2,09 zł
Cena netto
Tablica do pisania, zmywalny pisak z gumką, kreda
Tablica do pisania, zm… Symbol: V7959-17
cena od
20,91 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie tablice znajdę w Państwa asortymencie?

Posiadamy tradycyjne tablice w zestawie z kolorową kredą, które świetnie sprawdzą się jako gadżet dla najmłodszych. Ponadto oferujemy magnetyczne tablice z flamastrem oraz nowoczesne tablice z podświetleniem led, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno w domu jak i w miejscu pracy.

Jak mogę uzyskać wycenę na tablice z nadrukiem?

Proszę przesłać do nas maila z symbolem danego produktu oraz informacją w ilu kolorach będzie znakowanie i dla jakiej liczby sztuk mamy przygotować wycenę.

Czy realizujecie zamówienia w trybie expressowym?

Tak, możliwa jest realizacja zamówienia w trybie expressowym za dodatkową dopłatą.

Co zrobić, żeby mieć zawsze w zasięgu wzroku listę zdań do wykonania? Dobrym rozwiązaniem jest zawieszenie specjalnej tablicy biurowej w widocznym miejscu. W tej chwili takie tablice można zobaczyć w bardzo wielu biurach, zresztą wiele osób korzystna z tego rozwiązania także we własnym domu. Na rynku dostępne są tablice biurowe o różnych wymiarach, zatem można wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar. Jeśli szukają Państwo tablic biurowych, które można oznakować logo i podarować klientom lub partnerowi biznesowemu, zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Tablica magnetyczna
Klasyczna tablica kredowa przypadnie do gusty zwłaszcza dzieciom. Do tablicy dołączona jest kreda w 6 kolorach i gąbką do ścierania.

Dlaczego tablice biurowe są tak popularne? Przede wszystkim umożliwiają umieszczenie w widocznym miejscu różnych ważnych list, notatek, przypomnień. W pomieszczeniach stricte biurowych tablice tego rodzaju wyglądają po prostu bardzo profesjonalnie. To ciekawe uzupełnienie pomieszczeń nowoczesnych, w których wykonuje sie pracę biurową. Polecamy zwłaszcza nowoczesne tablice biurowe z podświetleniem diodami Led, są inne nie tylko praktyczne. Ale także bardzo efektowne. Tego rodzaju tablice biurowe można bez problemu zawiesić na ścianę. Atutem takich podarunków reklamowych, które na pewno zrobią dobre wrażenie na kluczowych klientach jest fakt, że można nadrukować logo w stosunkowo dużym rozmiarze. Ta rewelacyjna metoda na poprawę świadomości mark

Tablica kredowa
Magnetyczna tablica w zestawie z kolorowym flamastrem, świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze.

Wiemy dobrze, że czasami nasi klienci zainteresowani są zakupem tanich gadżetów reklamowych, które można łatwo oznakować i której nadają się najlepiej do przeprowadzenia akcji promocyjnej na większą skalę. Tego rodzaju gadżety to chociażby pisaki do tablic biurowych. U nas mogą Państwo w bardzo korzystnej cenie nabyć zarówno reklamowe tablice biurowe, jak i pisaki w różnych kolorach. Nie muszą Państwo szukać innych ofert! Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę. W praktyce oznacza to, że nie tylko dostarczamy atrakcyjnych gadżetów reklamowych, ale także możemy podjąć się ich oznakowania logo albo jakąś inną grafiką.