Gadżety reklamowe Katowice - Województwo śląskie - Reklamowe24
Na skróty

Gadżety reklamowe Katowice

Katowice - kolebka śląskiej kultury i centrum przemysłu południowej Polski. To właśnie tędy przebiegają strategiczne szlaki krajowe i międzynarodowe, a na terenie całego miasta funkcjonują ponad 44 tysiące firm działających nie tylko w przemyśle wydobywczym. Stolica województwa śląskiego to blisko 300 tysięcy mieszkańców, którzy wraz z turystami oraz mieszkańcami ościennych miast tworzą grupę o ogromnym potencjale nabywczym. Szacuje się, że w roku 2017 wyłącznie wpływy z turystów mogły zasilić budżet miasta i przedsiębiorców o łączną kwotę 3,4 mld złotych. Trudno więc nie skorzystać z możliwości prowadzenia biznesu w tak doskonałej lokalizacji. Duże zagęszczenie nabywców oznacza zazwyczaj sporą konkurencję - sukces jest więc zasługą nie tylko wartościowego produktu, lecz także efektywnej promocji. Firmy, które na swoją siedzibę wybrały miasto Katowice mogą liczyć na naszą pomoc w zakresie przygotowania gadżetów reklamowych, pozwalających im dotrzeć do potencjalnych klientów. Wierzymy bowiem, że dobrze zaplanowana promocja jest kluczem do sukcesu.

Biuro obsługi klienta:

Reklamowe24
ul. Chorzowska 6A 40-121 Katowice

Przemysław Jaksa

Przemysław Jaksa

Specjalista ds. kluczowych Klientów Katowice

W Katowicach najchętniej wybieranymi gadżetami są produkty odblaskowe - breloki, opaski, worki.

Klienci z Katowic wybierają przede wszystkim krówki reklamowe, lizaki z nadrukiem logo oraz mini czekoladki.

Terminy realizacji na słodycze w Katowicach zależą od nakładu, metody znakowania oraz rodzaju produktu i kształtują się między 10 a 30 dni roboczych.

Gadżety reklamowe, czyli... co?

Choć Katowice kojarzą się z ciężkim przemysłem wydobywczym, to zdecydowanie w mieście ponad firmami działającymi w obrębie tego sektora królują punkty usługowe. W swojej ofercie przygotowaliśmy gadżety reklamowe, które nie tylko nawiązują swoją estetyką do konkretnej działalności przedsiębiorstwa, lecz także intrygują nabywców i skłaniają ich do skorzystania z propozycji danej firmy. Według nas tylko starannie zaprojektowane i wykonane gadżety reklamowe mogą spotkać się z uznaniem potencjalnych klientów.

Przedsiębiorcy od lat prowadzący swój biznes w stolicy województwa śląskiego, a także osoby rozpoczynające działalność na terenie miasta mają do wyboru gadżety reklamowe w dobrze znanej formie i w ich nowoczesnym wydaniu. Akcesoria promocyjne ściśle powiązane są z daną firmą, zawierając jej logo, hasło, a nawet motyw kolorystyczny. Przedsiębiorcy chcący skorzystać z oferty mają do wyboru między innymi:

  • kubki, których kolorystyka i naniesiony wzór jasno nawiązywać będą do konkretnej firmy,
  • długopisy, czyli niezwykle praktyczne gadżety z punktu widzenia potencjalnych nabywców, które zawsze można mieć przy sobie,
  • smycze reklamowe, które wciąż charakteryzują się dużą wartością marketingową i chętnie zamawiane są w celach promocyjnych,
  • breloki z dowolnym hasłem lub naniesionym logo firmy,
  • balony, czyli gadżety sprawdzające się idealnie zwłaszcza podczas branżowych targów i eventów, podczas których obecne są dzieci.

Wymienione gadżety reklamowe stanowią jedynie część naszej pełnej oferty. Jej szczegóły z chęcią zaprezentujemy firmie, która skontaktuje się z naszymi przedstawicielami telefonicznie lub mailowo. Wyjaśnimy również, w jaki sposób zamówić wybrane gadżety reklamowe i przedstawimy aktualne oferty promocyjne.

Wykorzystuj gadżety reklamowe w firmie i zbieraj korzyści!

Niemalejący potencjał akcesoriów promocyjnych wykorzystać można w każdej branży, co stanowi ich podstawową zaletę. Właściwie zaprojektowane gadżety reklamowe mają nieocenioną wartość dla firm, stanowiąc praktyczne akcesorium w rękach potencjalnych nabywców. Nasz zespół dysponuje dużym doświadczeniem w obsłudze klienta - mieliśmy przyjemność współpracować z przedstawicielami sektora usługowego, produkcyjnego i handlowego. W każdym z przypadków gadżety reklamowe nawiązywały do podstawowej działalności firmy, eksponując jej dane kontaktowe i budząc pozytywne emocje w potencjalnych nabywcach. Wystarczy jeden telefon do naszych przedstawicieli, by otrzymać propozycję gadżetów perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa!

Jakie korzyści promocja wykorzystująca gadżety reklamowe może przynieść Twojej firmie?

  • Rozpoznawalność. Dystrybucja akcesoriów promocyjnych pozwala marce zająć miejsce w świadomości klienta, a tym samym przyczynia się ona do zwiększenia rozpoznawalności samej firmy. Potencjalny klient dowiaduje się o funkcjonowaniu Twojej organizacji.
  • Oszczędność. Prowadzenie akcji promocyjnych, wykorzystujących gadżety reklamowe nie angażuje tak dużej ilości gotówki, co bannery, billboardy lub reklamy w telewizji, lecz jednocześnie zapewnia dużą efektywność. Niskie koszty prowadzenia promocji to oszczędność dla Twojej firmy.
  • Budowanie wizerunku. Marka dystrybuująca praktyczne akcesoria dla potencjalnych nabywców może liczyć na ich pozytywne skojarzenia wobec jej istnienia. Im lepsza jakość gadżetu i atrakcyjność w oczach klienta, tym większe korzyści z przeprowadzonej promocji.
  • Duży zasięg reklamy. Rozdawane gadżety reklamowe docierają do osób, które w przeszłości nie miały bezpośredniego kontaktu z firmą. Oglądają one gadżety swoich znajomych i tym samym dowiadują się o działaniu Twojej jednostki.

Powyższe korzyści z prowadzenia akcji promocyjnych stanowią jedynie część realnych zysków. Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, co gadżety reklamowe wniosą do Twojej firmy!

Najczęściej wybierane gadżety reklamowe przez katowickie firmy:

Dlaczego gadżety reklamowe są skutecznym narzędziem reklamy?

Siła przekazu gadżetów jest naprawdę duża. W porównaniu do reklam, które można zobaczyć w telewizji lub w Internecie, gadżety reklamowe działają także na zmysł dotyku. Dzięki temu informacja o firmie jest szybciej zapamiętywana i pozostaje w pamięci na dłużej. Dodatkowo, poprzez fizyczny kontakt z przedmiotem, reklama wydaje się być dla potencjalnego konsumenta bardziej wiarygodna i wzbudza silniejsze emocje niż reklama oddziałują wyłącznie na słuch czy wzrok.

Zamów nasze gadżety reklamowe - nic nie stracisz!

Dla swoich klientów przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli im na perfekcyjne dopasowanie promocji do podstawowej działalności firmy. Wybrane gadżety reklamowe zawsze cechują się wysoką jakością, która ma największe znaczenie w oczach ostatecznych nabywców. Stawiamy na budowanie pozytywnego wizerunku firm decydujących się na współpracę z nami - projektujemy dla nich gadżety reklamowe z niezwykłą starannością, uwzględniając indywidualne pomysły i wskazówki. To właśnie nasze akcesoria pozwalają wyróżnić się firmom nawet na najbardziej konkurencyjnym rynku.

Dzwoniąc do nas już teraz możesz być o krok od konkurentów w branży. Zaproponujemy Ci takie gadżety reklamowe, które zgodne będą z polityką promocji w firmie, a przede wszystkim wyróżnią Cię na lokalnym rynku. Przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodną ofertę, opartą o gadżety reklamowe o najwyższej jakości. Z chęcią opowiemy Ci o nich więcej - wystarczy, że wybierzesz wygodną dla siebie drogę kontaktu z naszymi przedstawicielami, a my zajmiemy się resztą. Weź sprawy marketingowe w swoje ręce i bądź o krok przed swoimi konkurentami!