Gadżety reklamowe Ruda Śląska - Województwo śląskie - Reklamowe24
Na skróty

Gadżety reklamowe Ruda Śląska

Ruda Śląska jest jednym z bardziej zielonych miast na Śląsku - można znaleźć tam parki, lasy, jeziora, czyli idealne miejsca do odpoczynku. Zamieszkują ją ludzie, którzy są bardzo zadowoleni ze swojego życia - w jednym z rankingów znaleźli się aż na 4 miejscu! Jednak ze względu na swoje położenie to miasto stanowi również jedno z lepszych miejsc do rozwoju biznesu. Doskonale wie o tym coraz więcej firm i otwiera tutaj swoje siedziby. Rzecz jasna ich przedstawiciele kładą również nacisk na promocję - m.in. wykorzystując gadżety reklamowe. Dlaczego warto zwrócić uwagę właśnie na to miasto?

Biuro obsługi klienta:

Reklamowe24
ul. 1 Maja 310A 41-710 Ruda Śląska

Anna Nawrocka

Anna Nawrocka

Specjalista ds. kluczowych Klientów Ruda Śląska

Na Świąteczne prezenty dla Klientów z Rudy Śląskiej polecamy kalendarze reklamowe, kubki termiczne, eleganckie zestawy piśmienne z logo Klienta.

Znakowanie na Święta powinno być eleganckie i subtelne. Sugerujemy oznakować gadżety grawerem lub małym drukowanym logiem np. w kolorze srebrnym lub złotym pasującym do danego gadżetu.

Klienci z Rudy Śląskiej najchętniej wybierają pamięci USB PD6, kalendarze książkowe z tłoczonym logo oraz parasole reklamowe.

Tu warto inwestować!

Ruda Śląska została doceniona w tegorocznym rankingu na najaktywniejsze biznesowo organizowanym dla magazynu Forbes. Miasto znalazło się w pierwszej dziesiątce najaktywniejszych pod kątek biznesu samorządów w Polsce. Jeśli dokładniej przyjrzeć się temu zagadnieniu to nie sposób odmówić słuszności tak wysokiego miejsca. Przez wysunięte na południe dzielnice tego miasta biegnie autostrada A4, co jasno wskazuje na idealne położenie. W rankingu brano pod uwagę stosunki ilości firm, które przeniosły swój biznes do danego miasta do tych, które zmieniły lokalizację. W przypadku Rudy Śląskiej bilans ten wynosił +44! Jak jednak wiadomo sukces to nie tylko dogodna lokalizacja, ale również zakrojone na szeroką skalę strategie marketingowe. W tym celu firmy działające na tym terenie rozpowszechniają swoje gadżety reklamowe, aby zwrócić uwagę na proponowane przez siebie usługi. To świetna idea dotarcia do szerokiej liczby odbiorców i zainteresować ich swoimi usługami poprzez przedmioty, których używają na co dzień. Gadżety reklamowe wykorzysta każdy (ponieważ bardzo często stanowią one przedmioty codziennego użytku) i dzięki temu zwróci uwagę na firmy, na które nigdy bez tej reklamy by się nie natknął.

Jakie gadżety reklamowe można zaproponować potencjalnym klientom?

Ilość przedmiotów, która może zostać wykorzystana jako gadżety reklamowe ogranicza tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Najprościej można powiedzieć, że może nim być wszystko. Dość jednak ogólnych dywagacji, skupmy się na tym, jakie gadżety reklamowe zazwyczaj oferują firmy.

Zanim zainwestuje się w zakup konkretnych akcesoriów, trzeba się zastanowić, co chcemy poprzez gadżety reklamowe przekazać swoim potencjalnym klientom. Część firm inwestuje w wysokiej jakości akcesoria, w domyśle prezentując swój profesjonalizm i oddanie klientom. Inne z kolei wybierają gadżety reklamowe, które spełniają potrzeby:

  • kobiet - parasolki, kosmetyczki, apaszki, czyli wszystko, co kobiecie może się przydać
  • mężczyzn - multitool a może pendrive - takie gadżety reklamowe zainteresują niejednego mężczyznę
  • nastolatków - smycz na klucze, powerbank i inne niezbędne nastolatkowi dodatki

Jeszcze inni chcą zwrócić uwagę odbiorców na swoją ofertę dzięki oryginalnym (często mającym związek z branżą gadżetom reklamowym). Do takich akcesoriów należą:

  • gry - mini szachy, jenga, drewniana wersja gry kółko i krzyżyk i wiele innych
  • czekoladki bądź trufle w firmowym pudełku - kto z nas nie lubi słodyczy
  • mydełka, mini kremy, pomadki - atrybuty niejednej marki kosmetycznej

Niektóre firmy stawiają z kolei na uniwersalne i sprawdzone gadżety reklamowe. Do takich można zaliczyć kubki, długopisy, breloczki, notesy czy też zakładki do książek. Są to akcesoria, które przydadzą się każdemu bez wyjątku - nie zostaną więc wrzucone w kąt. Prosta forma z umieszczonym na niej logo bądź hasłem firmy stanowi bezpośredni przekaz skierowany do szerokiej grupy odbiorców. Bez wątpienia osoba, która otrzyma tego typu gadżety reklamowe zwróci uwag na ofertę naszej firmy. Być może skończy się to tylko na przeczytaniu, czym konkretnie się zajmujemy, jednak równie dobrze mogą znaleźć się osoby, które zaintrygujemy i dzięki temu będą chciały skorzystać z naszej oferty.

Jakie korzyści mogą przynieść gadżety reklamowe?

Gadżety reklamowe budują znajomość marki w społeczeństwie. Często firmy działają głównie na rynku lokalnym, gdzie świetna reklama w internecie niekoniecznie jest gwarantem zysków. W mniejszej grupie ważniejsze jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów, a to bez wątpienia umożliwiają gadżety reklamowe. Osoba, która otrzyma taki przedmiot, czuje się doceniona, zauważona. Jej pozytywna opinia opinia o naszej firmie będzie przekazana innym... I w ten sposób nastąpi reakcja łańcuchowa. Jakie inne korzyści możemy odnieść wykorzystując do promocji gadżety reklamowe?

  • nie wydamy dużych środków na reklamę - zakup akcesoriów bez wątpienia będzie nas kosztował o wiele mniej niż zatrudnienie profesjonalnego sztabu pracowników PR; nikt nie gwarantuje, że poniesienie dużych kosztów będzie skutkowało ogromnymi zyskami
  • budujemy znajomość logo - na gadżecie umieszczamy logo naszej firmy i w ten sposób budujemy kojarzenie marki przez społeczeństwo; w późniejszym czasie jeśli ktoś w jakimś miejscu zauważy nasze logo to będzie odnosił właśnie do nas; spośród wielu innych produktów klient prawdopodobnie zdecyduje się wybrać tę markę, z którą już kiedyś się zetknął
  • podczas promocji z wykorzystaniem gadżetów reklamowych możemy bezpośrednio spotkać naszych potencjalnych klientów i tym samym zbudować relację, nawiązać dialog albo też bezpośrednio przedstawić naszą ofertę; można również od razu odpowiedzieć na pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości; bezpośrednie spotkania to również niepowtarzalna okazja do poznania opinii, które mogą stać się wskazówkami co do kierunków dalszego rozwoju firmy
  • dobrze wykonane gadżety reklamowe to nasza wizytówka i klient może odnieść wrażenie, że jeśli dostarczamy mu tak dobre przedmioty to znaczy, że naszej firmie na nim zależy; takie gadżety reklamowe to również wyraz naszego profesjonalizmu i perfekcyjnego podejścia

Nawet na najlepiej przystosowanym do prowadzenia biznesu terenie bez odpowiedniej reklamy nie można liczyć na duże zyski. Gadżety reklamowe stanowią jeden z najskuteczniejszych sposobów promocji firmy. Ponosząc niewielkie koszty możemy wiele zyskać zarówno w kwestii rozpoznawalności marki jak i bezpośredniego skierowania oferty do odbiorcy.

Zamów nasze gadżety reklamowe - nic nie stracisz!

Dla swoich klientów przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli im na perfekcyjne dopasowanie promocji do podstawowej działalności firmy. Wybrane gadżety reklamowe zawsze cechują się wysoką jakością, która ma największe znaczenie w oczach ostatecznych nabywców. Stawiamy na budowanie pozytywnego wizerunku firm decydujących się na współpracę z nami - projektujemy dla nich gadżety reklamowe z niezwykłą starannością, uwzględniając indywidualne pomysły i wskazówki. To właśnie nasze akcesoria pozwalają wyróżnić się firmom nawet na najbardziej konkurencyjnym rynku.

Dzwoniąc do nas już teraz możesz być o krok od konkurentów w branży. Zaproponujemy Ci takie gadżety reklamowe, które zgodne będą z polityką promocji w firmie, a przede wszystkim wyróżnią Cię na lokalnym rynku. Przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodną ofertę, opartą o gadżety reklamowe o najwyższej jakości. Z chęcią opowiemy Ci o nich więcej - wystarczy, że wybierzesz wygodną dla siebie drogę kontaktu z naszymi przedstawicielami, a my zajmiemy się resztą. Weź sprawy marketingowe w swoje ręce i bądź o krok przed swoimi konkurentami!