Gadżety reklamowe Kraków - Województwo małopolskie - Reklamowe24
Na skróty

Gadżety reklamowe Kraków

Budowanie wizerunku firmy to podstawa każdej działalności. Najważniejsze to dać zapamiętać się klientom. Co może w tym pomóc? Oczywiście różnego rodzaju gadżety reklamowe. Na jakie warto zdecydować się, prowadząc biznes w Krakowie?

Kraków to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, a nawet w Europie. Słynie ze swej zachwycającej architektury, łączącej w sobie elementy historyczne z nowoczesnością. Niepowtarzalny klimat, urokliwe uliczki, imponujący Rynek Główny i wiele elementów dziedzictwa kulturowego, to tylko niektóre z powodów, dla których miasto to cieszy się popularnością bywalców z całego świata. W 2018 roku Kraków odwiedziło, aż 13,5 mln turystów, zostawiając tam 6,5 mld złotych. Nikogo nie zdziwi chyba fakt, że wynik ten, zapewnił dawnej stolicy pierwsze miejsce w rankingu najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Miejsce, w którym zyski związane jedynie z turystyką mierzyć można w miliardach, niepodważalnie jest doskonałą lokalizacją na prowadzenie działalności. Świadczy o tym z pewnością obecność ponad 100 tysięcy aktywnych firm zarejestrowanych w tym mieście. Czy samo prowadzenie biznesu jest w Krakowie gwarancją klientów? Z tak imponującą liczbą turystów, jak najbardziej. Jednak, aby stworzyć renomowaną markę, warto wyróżnić się na tle konkurencji. Podstawą jest promocja firmy. Najlepszym i najbardziej efektywnym sposobem, jest inwestycja w gadżety reklamowe. Kraków to miasto, w którym odpowiedni marketing jest podstawą sukcesu.

Biuro obsługi klienta:

Reklamowe24
ul. Lubicz 23A 31-503 Kraków

Paulina Kowalczyk

Paulina Kowalczyk

Specjalista ds. sprzedaży Kraków

Telefon kontaktowy:

+48123502555
krakow@reklamowe24.pl

W Krakowie najczęściej wybierane są gadżety ekologiczne, a także odzież reklamowa.

Jeśli chcesz wypromować markę w Krakowie warto skupić się na problemach miasta. Walka ze smogiem i dbanie o środowiskowo to bardzo ważny temat w Krakowie. Warto zatem skorzystać z gadżetów ekologicznych.

Zamówienia przyjmujemy drogą elektroniczną. Napisz do nas, a nasz handlowiec poprowadzi Cię przez etap składania zamówień na gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe sprawią, że klient nas zapamięta

Budowanie renomy firmy to bardzo ważny etap, którego nie można pominąć, jeśli ma się na celu osiągnięcie ponadprzeciętnych przychodów finansowych. Oczywiście można być jedną z tych firm, które, nie wiedzą co to gadżety reklamowe i bazują jedynie na przypadkowych klientach. Jednak dlaczego marnować potencjał, jakim jest działalność w Krakowie, czyli mieście odwiedzanym przez miliony. To stwarza naprawdę niesamowite możliwości. Najważniejsze to sprawić, by marka stała się rozpoznawalna. Gadżety reklamowe Kraków, to narzędzie niezwykle w tym pomocne. Dzięki nim klient ma szanse zapamiętać firmę, nawet zanim jeszcze skorzysta z jej usług. W dużych miastach konkurencja jest duża, dlatego też tak ważne jest, aby wyróżnić się na jej tle.

Gadżety reklamowe mogą stanowić element globalnego wręcz przekazu. Kraków odwiedzany jest w końcu przez turystów z różnych zakątków świata. Każdy wie, jak działa tak zwana "poczta pantoflowa". Wyobraźmy sobie, że naszym klientem jest osoba przybyła wprost z Australii. Jeśli będzie naprawdę zadowolona z naszych usług, z pewnością poleci nas także swoim znajomym, czy rodzinie, a gadżety reklamowe, mogą stanowić w takiej sytuacji swoistą formę wizytówki. Za sprawą przemyślanej strategii marketingowej możemy stworzyć więc łańcuch przekazu, prowadzący wprost do naszej firmy. Skala tego działania jest ogromna, ale właśnie w ten sposób działa właściwa promocja marki.

Jakie gadżety reklamowe sprawdzają się najlepiej?

Gadżety reklamowe, na których umieszczone jest logo działalności, bądź przekaz, czy hasło bezpośrednio do niej nawiązujący, to bardzo efektywny sposób na promocję. Turyści bardzo chętnie korzystają z możliwości zdobycia bezpłatnych pamiątek, szczególnie tych praktycznych, jakimi są gadżety reklamowe. Ulotki i tym podobne formy reklamy powoli odchodzą w zapomnienie. Niewiele osób zwraca na nie uwagę. Ponadto w dzisiejszych czasach wiele uwagi poświęca się ekologii, a produkcja dużej ilości makulatury, mającej po chwili trafić do kosza, z pewnością nie jest zgodna z tą ideą. Stosując funkcjonalne gadżety reklamowe, zyskać można znacznie więcej zainteresowania. Potencjalny klient, korzystając z upominku, z pewnością zwróci uwagę na logo na nim widniejące. Należy pamiętać, że wybranie właściwej podstawy, na jakiej umieszczone zostanie logo, jest podstawą efektywnej promocji. Warto więc stworzyć kreatywny pomysł i przenieść go na przedmioty codziennego użytku, tworząc z nich gadżety reklamowe. Kraków daje naprawdę wiele możliwości. Najlepiej sprawdzą się z pewnością:

 • długopisy
 • parasolki
 • smycze (do kluczy)
 • koszulki
 • kubki, szklanki
 • okulary
 • torby płócienne

Wykorzystując praktyczną funkcję upominków, zyskać można pewność, że przedmiot ten z pewnością będzie używany. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ za każdym razem, kiedy klient spojrzy na podarowane gadżety reklamowe, pomyśli o firmie na nich widniejącej.

Gadżety reklamowe Kraków sprawdzają się w każdej branży

Dużą zaletą upominków z logo, jest to, że doskonale sprawdzają się w rozreklamowaniu firm obejmujących różne branże. Charakter, jaki mają mieć gadżety reklamowe, nadaje przede wszystkim to, co jest na nich umieszczone. Tym samym pozwalają na stworzenie wizytówki oraz przyciągnięcie klientów zarówno dużym firmom korporacyjnym, jak i niewielkim działalnością rodzinnym i jednoosobowym. W miastach takich jak Kraków warto czasem "wyjść" ze swą marką do ludzi, by dać się poznać. Gadżety reklamowe Kraków będą świetnym narzędziem. Dotyczy to przede wszystkim:

 • gastronomii (restauracje, puby, kawiarnie)
 • sprzedaży (pamiątki, sklepy)
 • atrakcji (centrum rozrywki, parki miniatur)
 • wydarzeń kulturowych (wystawy, koncerty)

Zaplanuj kampanię promocyjną z naszymi gadżetami

Wiemy, jak bardzo nasi klienci cenią sobie popularyzowanie działalności poprzez gadżety reklamowe. Kraków jest jednym z miast, w którym można skorzystać z naszych usług. Przygotowaliśmy ofertę, w której znaleźć można produkty najlepszej jakości. Uważamy, że to bardzo ważne, aby upominki promocyjne były trwałe i przez długi czas pełniły swoją funkcję. Gadżety reklamowe to narzędzia, dzięki którym zyskać można nie tylko nowych klientów, ale i renomę oraz popularność, co pozwoli na stałe zagoszczenie w elitarnej czołówce Krakowskich firm. Zawsze odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, dlatego też stale poszerzamy naszą ofertę o nowe gadżety reklamowe. Dzięki temu każdy przedsiębiorca, może dopasować upominki do potrzeb swej marki. Stawiamy nie tylko na najwyższą jakość materiałów, ale i druku. Dlatego też treści nanoszone na nasze gadżety reklamowe są trwałe i nie ulegają ścieraniu.

Nasze gadżety reklamowe pomogą spowodować, że każda firma oferująca wysokiej jakości usługi nawiąże relację z nowymi klientami. Dobrze wypromowana marka w mieście takim jak Kraków, to synonim sukcesu. Dlatego zachęcamy sprawdzić, jak w łatwy sposób można dać się poznać dużej grupie odbiorców.