Gadżety reklamowe Poznań - Województwo wielkopolskie - Reklamowe24
Na skróty

Gadżety reklamowe Poznań

Poznań to jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych w Polsce. Słynie jako istotne centrum kultury, handlu, przemysłu oraz logistyki biznesowej. Historyczna stolica Wielkopolski zajmuje piąte miejsce pod względem liczby ludności w kraju - obecnie jest to 536 438 osób. Razem z okolicznymi gminami, Poznań tworzy tzw. aglomerację poznańską. Łącznie zamieszkiwana jest przez ponad 1,2 mln ludzi. Do tej pory w Poznaniu zarejestrowanych zostało ponad 100 tys. podmiotów gospodarczych. Należy do nich ok. 4 tys. spółek z kapitałem zagranicznym, co stanowi jeden z najlepszych wyników w kraju. W Poznaniu funkcjonują słynne Międzynarodowe Targi Poznańskie - najstarsze w Polsce centrum wystawiennicze, będące istotnym celem działalności biznesowej. Większość poznańskich firm to przedsiębiorstwa średnie, małe oraz mikro, które stanowią nawet 99,9 proc. wszystkich zarejestrowanych w mieście podmiotów gospodarczych. Każdego roku w Poznaniu pojawia się niemal 9 tys. nowych firm. Większość z nich prowadzi działalność usługową, w której kluczowe znaczenie ma odpowiednie podejście do klienta.

Biuro obsługi klienta:

Reklamowe24
ul. Półwiejska 42A 61-888 Poznań

Marcin Kolczyński

Marcin Kolczyński

Specjalista ds. sprzedaży Poznań

Telefon kontaktowy:

+48525863355 poznan@reklamowe24.pl

W Poznaniu bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się drobne gadżety reklamowe - długopisy, gadżety odblaskowe, a także poligrafia.

Bardzo dużą popularnością w Poznaniu cieszą się notesy klejone A5, teczki ofertowe czy kalendarze trójdzielne.

Terminy realizacji w Poznaniu wynoszą od 5-15 dni roboczych, w zależności od wielkości zamówienia, możliwości produkcyjnych oraz techniki znakowania.

Gadżety reklamowe Poznań i ich potencjał marketingowy

Gadżety reklamowe oferują możliwości, których świadomość może znacząco zwiększyć przewagę przedsiębiorstwa nad konkurencją. Ze względu na spełniane przez nie funkcje, upominki promocyjne posiadają ogromny potencjał marketingowy. Pozwalają bowiem na budowanie pozytywnego wizerunku w oczach:

 • przyszłych i obecnych kontrahentów
 • potencjalnych partnerów biznesowych
 • znawców biznesu
 • pracowników
 • inwestorów

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że gadżety reklamowe posiadają mocno zindywidualizowany charakter. Ich zadaniem jest odejście od masowych kampanii o szerokim zasięgu, na rzecz zbudowania bezpośrednich i wartościowych relacji z anonimowymi odbiorcami. Korzystając z promocyjnego upominku, klient może na co dzień obcować z daną marką. Nie tylko utrwala to jej obecność w podświadomości, ale też na dłużej przyciąga i zatrzymuje uwagę innych osób. Gadżety reklamowe Poznań pozostają doceniane nawet w dobie prężnie rozwijającego się marketingu internetowego.

Inwestycja w gadżety reklamowe

Na inwestycję w gadżety reklamowe decyduje się obecnie ponad połowa polskich przedsiębiorców. Dotyczy to także najlepiej prosperujących firm w Poznaniu, które chętnie wykorzystują do promocji symbole kojarzone z miastem. Szczególny nacisk kładą na wysoką jakość artykułów promocyjnych - zarówno pod względem ich trwałości, jak i estetyki. Bez gadżetów reklamowych coraz trudniej wyobrazić sobie uczestnictwo w istotnych z punktu widzenia firmy imprezach, takich jak często organizowane w rejonie województwa wielkopolskiego:

 • eventy
 • targi
 • spotkania świąteczne
 • konferencje
 • szkolenia

Gadżety reklamowe uznawane są za jedne z najtańszych i najskuteczniejszych nośników reklamy. Ich efektywność znajduje odzwierciedlenie w relacjach z innymi na wiele różnych sposobów. Poza kształtowaniem pozytywnego wizerunku oraz budowaniem świadomości kontrahentów, takie rozwiązanie wiąże się także z innymi istotnymi zaletami.

Gadżety reklamowe - najważniejsze korzyści

Gadżety reklamowe Poznań są doskonałym pretekstem do nawiązania pozytywnej relacji. Wręczenie firmowego upominku może towarzyszyć wymianie wizytówek, przekazaniu oferty czy umawianiu się na kolejne spotkanie. Taka forma promocji sprzyja także efektywniejszej pracy. Relacja z kontrahentem lub partnerem biznesowym może być nawiązywana znacznie łatwiej oraz szybciej, co znacząco oszczędza cenny czas. Każda osoba obdarowana gadżetem reklamowym może poczuć się wyróżniona i doceniona. Wręczony upominek wywołuje konkretne skojarzenia, np. z oferowaną usługą lub produktem. Mając w pamięci wysoką jakość i użyteczność gadżetu, potencjalny kontrahent śmielej podejmował będzie dalsze decyzje zakupowe. Bezpośrednie oddziaływanie na proces decyzyjny to jednak nie wszystko. W zależności od rodzaju gadżetu reklamowego, klient może sam popularyzować markę - np. używając na co dzień:

 • eleganckiego długopisu
 • praktycznej smyczy
 • oryginalnego kubka
 • wygodnej torby
 • pojemnego pendrive
 • przydatnego powerbanku

Każda osoba obdarowana firmowym upominkiem staje się niejako jej ambasadorem. Dobrze wykonane gadżety reklamowe wzbudzają zainteresowanie w jej otoczeniu. Klient skłaniany jest więc do wyjaśnienia ich pochodzenia, np. poprzez odpowiedzi na pytania dotyczące logo danej marki. To ogromna korzyść zwłaszcza dla przedsiębiorstw, które dopiero wchodzą na rynek w Poznaniu i muszą za wszelką cenę spopularyzować elementy swojej identyfikacji wizualnej. W ten wyjątkowo naturalny sposób można znacząco poszerzyć krąg osób świadomych istnienia promowanej marki.

Gadżety reklamowe - pozostałe zalety

Gadżety reklamowe mogą posłużyć także do zmotywowania pracowników. Promowanie firmy estetycznymi i funkcjonalnymi upominkami wzbudza u podwładnych wiele pozytywnych uczuć. Przynależność do organizacji dbającej o swoich pracowników może też napawać prawdziwą dumą. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane gadżety reklamowe integrują zespół, zapewniając jego członkom dobry humor i uczucie wspólnoty. Unikalnym doświadczeniem jest bez wątpienia także samo wręczanie i przyjmowanie upominków promocyjnych. To niezwykle miłe przeżycie, które wzmacnia międzyludzkie więzi i znacząco skraca dystans między partnerami biznesowymi. Warto zadbać o to, aby firma zawsze kojarzona była pozytywnie i możliwie na jak najszerszą skalę. Pomóc mogą w tym właśnie gadżety reklamowe. Ich potencjał wciąż pozostaje nie do przecenienia - zarówno dla zupełnie nowych firm na mapie Poznania, jak i przedsiębiorstw o ugruntowanej już pozycji.