Cienkopisy reklamowe z nadrukiem Logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Cienkopisy

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor

brak produktów

Najczęściej zadawane pytania

Czy cienkopis to dobry pomysł na gadżet reklamowy?

Oczywiście, zarówno cienkopisy jak i tradycyjne długopisy to świetny pomysł na niedrogi i praktyczny gadżet promocyjny dla Klientów.

Jaką techniką znakowane są cienkopisy?

Na cienkopisach wykonujemy nadruki z wykorzystaniem techniki tampodruku lub grawerowania laserowego.

Czy mogę zamówić cienkopisy bez nadruku?

Tak, mogą Państwo zamówić sam produkt, bez znakowania. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z działem handlowym.

Jak zachęcić klienta do skorzystania z naszej oferty? Można skorzystać z różnych możliwości, jednak to nie przypadek, że kolorowe gadżety reklamowe mają tak wielu zwolenników. W tej kategorie chcielibyśmy zaprezentować Państwu cienkopisy reklamowe, na których można bardzo łatwo umieścić logo Państwa firmy. Dlaczego cienkopisy to dobry wybór? Przede wszystkim to uniwersalne przybory, z których korzystają zarówno pracownicy biurowi, jak i dzieci w wieku szkolnym. Można zdecydować się na cienkopisy w obudowach o różnych kolorach.

Również wtedy, gdy chodzi o gadżety reklamowe, można wybrać naprawdę eleganckie cienkopisy z logo. W tej chwili producenci materiałów piśmienniczych oferują nam wiele różnych modeli cienkopisów, które przydadzą się podczas sporządzania notatek, przygotowania różnych list czy szkiców. Można zdecydować się zarówno na przystępne cenowo cienkopisy w kolorowych obudowach z plastiku, jak i bardziej eleganckie modele, których obudowy wykonano z wytrzymałego aluminium. Warto podkreślić, że dostępne są na rynku cienkopisy piszące na rożne kolory. Jedno jest pewne, cienkopisy, tak samo jak długopisy, to naprawdę strzał w dziesiątkę, jeśli zależy Państwu na częstej ekspozycji logo Państwa firmy. Ostatecznie cienkopis to jeden z tych przyborów, który chyba każdemu przyda się na co dzień.

Priorytetem dla naszego sklepu internetowego jest oferowanie Państwu produktów funkcjonalnych, które odpowiadają obecnym trendom. To dlatego możemy Państwu zaoferować także różnego typu cienkopisy. Jesteśmy przekonani, że znajdą u nas Państwo atrakcyjne cienkopisy reklamowe, z pomocą których sporządzanie rysunków, szkiców czy nawet codziennych notatek stanie się o wiele przyjemniejsze. Zachęcamy zwłaszcza do zapoznania się z klasycznymi modelami z aluminium, które nadają się także na prezent reklamowy dla kluczowych klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani naniesieniem logo, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem w celu omówienia szczegółów.