Skórzane Breloki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Breloki skórzane

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Brelok na klucze z prawdziwej skóry WILDERNESS, brązowy
Brelok na klucze z pra… Symbol: 56-0404473
cena od
3,71 zł
Cena netto
Brelok do kluczy
Brelok do kluczy Symbol: V0636-04
cena od
7,70 zł
Cena netto
Brelok do kluczy ze skóry z recyklingu
Brelok do kluczy ze sk… Symbol: V1308-16A
cena od
5,36 zł
Cena netto
Brelok do kluczy
Brelok do kluczy Symbol: V6908-16
cena od
3,27 zł
Cena netto
Brelok "domek"
Brelok "domek" Symbol: V9921-03
cena od
1,70 zł
Cena netto
Brelok DOLO
Brelok DOLO Symbol: AS17813-07
cena od
2,37 zł
Cena netto
Brelok T-shirt, biały
Brelok T-shirt, biały Symbol: R73033.06
cena od
0,90 zł
Cena netto
Brelok Turbo, srebrny
Brelok Turbo, srebrny Symbol: R73151.01
cena od
3,92 zł
Cena netto
Brelok
Brelok Symbol: R73319
cena od
5,38 zł
Cena netto
Brelok ze stopu cynku COLUMBUS
Brelok ze stopu cynku … Symbol: AR1589-03
cena od
6,12 zł
Cena netto
Brelok
Brelok Symbol: IT3019-03
cena od
5,65 zł
Cena netto
Brelok
Brelok Symbol: KC6788-03
cena od
5,07 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać brelok wykonany ze skóry?

Spośród wszystkich oferowany przez nas breloków, to właśnie te wykonane ze skóry polecamy naszym najbardziej wymagającym klientom. Skórzane breloki są eleganckie i ponadczasowe, a dzięki połączeniu najwyższej jakości materiałów, znakomitego wzornictwa i perfekcji wykonania, stanowić będą piękne tło dla logo Państwa firmy.

Jaką technikę polecają Państwo do znakowania breloków ze skóry?

W przypadku produktów wykonane ze skóry szczególnie polecamy tłoczenie lub tłoczenie z folią. Na galanterii skórzanej możemy również wykonać grawerowanie laserowe

Na czym polega technika tłoczenia, czym się różni od tłoczenia z folią?

Tłoczenie to bardzo subtelna i elegancka forma znakowania. Polega na odciśnięciu w podłożu trójwymiarowego kształtu zgodnego z projektem graficznym. Tłoczenie z użyciem foli jest bardzo podobne do tradycyjnego tłoczenia, z tą różnicą, że dodatkowo używa się kolorowej folii, którą przy pomocy matrycy wyciska się w podłoże nadając tłoczonemu logo wybrany kolor.

Ponadczasowy design, wytrzymałość i elegancja – tak można w wielkim skrócie podsumować breloki skórzane, które są bardzo popularne wśród naszych klientów. Atrakcyjny brelok ze skóry to rewelacyjny podarunek reklamowy, który pomoże nam przyciągnąć uwagę klienta. Breloki skórzane mają tę zaletę, że są naprawdę wytrzymałe, zatem można ich używać przez dłuższy czas. Wybierając właśnie tego rodzaju gadżety reklamowe, mają Państwo pewność, że potencjalni albo dotychczasowi klienci, będą mieli stosunkowo często kontakt z logo Państwa firmy. Chętnie pomożemy przy wyborze odpowiednich gadżetów.

Tak naprawdę, nie ma znaczenia, czy dany brelok jest wykonany ze skóry ekologicznej czy naturalnej – na pewno będzie to bardzo atrakcyjny, modny gadżet reklamowy. Skóra to materiał, który nawet z przetarciami, pojawiającymi się przy codziennym użytkowaniu, wygląda szlachetnie. Nic zatem dziwnego w tym, że breloki reklamowe ze skóry cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Co istotne, skóra jest materiałem, z którego można łatwo wykonać brelok praktycznie w dowolnym kształcie. To kolejny argument przemawiający za tym, by zdecydować się właśnie na skórzane gadżety reklamowe dla klientów. Dyskretna elegancja i staranne wykonanie – każdy klient doceni to połączenie. Ważne jest, że na brelokach skórzanych można stosunkowo łatwo nanieść nadruki.

Jeżeli szukają Państwo nowoczesnych gadżetów skórzanych z nadrukiem, zachęcamy do przejrzenia tej kategorii. Staramy się oferować klientom możliwie szeroki wybór. To właśnie z tego względu, mogą Państwo znaleźć u nas nie tylko breloki ze skóry naturalnej, ale także i ekologicznej oraz syntetycznej. Proponujemy breloki skórzane w różnych kolorach, zawsze z profesjonalnym obszyciem. Niektóre z dostępnych breloków skórzanych mają eleganckie metalowe wykończenia. Mamy nadzieje, że uda się Państwo znaleźć w naszym asortymencie breloki o odpowiadającej Państwu estetyce. Nasza oferta obejmuje nie tylko same breloki, ale także i wykonanie na nich nadruku.