Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Za nami rozwiązanie kolejnych konkursów organizowanych wewnątrz naszej agencji.

Za nami rozwiązanie kolejnych konkursów organizowanych wewnątrz naszej agencji.
W zdrowym ciele zdrowy duch - to powiedzenie znają wszyscy w naszej firmie, dlatego też każdy z nas stara się dbać o swoją kondycję fizyczną. Chociaż robimy to na różne sposoby - jeżdżąc na rowerze, grając w piłkę, a nawet uprawiając sporty walki, to efekt jest zawsze ten sam. Dzięki uprawianiu sportu jesteśmy częściej uśmiechnięci, bardziej efektywni podczas pracy oraz lepiej radzimy sobie ze stresem :)

Nie może więc dziwić, że tak chętnie przystąpiliśmy do kolejnej części dobrze znanego konkursu sportowego - tym razem jednak każdy z pracowników zbierał przebyte kilometry na swój własny rachunek. W ten sposób walka o pierwsze miejsce była jeszcze bardziej zacięta i przyniosła wiele emocji.

Choć wszyscy w naszej firmie brali udział w zmaganiach sportowych i do pewnego etapu wyniki były bardzo wyrównane, to zwycięzca zostawił daleko w tyle goniący “peleton” osiągając rezultat, którego nawet profesjonalni sportowcy by się nie powstydzili! Gratulujemy wygranej Dorocie - naszej specjalistce ds. personalnych i obiecujemy, że następnym razem na pewno się odegramy :)

Nie było to jedyne rozwiązanie konkursu, jakie miało miejsce w naszym biurze. Również w zmaganiach na najlepsze zdjęcie z piłką Reklamowe24 została wręczona nagroda. Zwycięstwo przypadło Ewie, czyli kierowniczce biura obsługi Klientów, której fotografia została wybrana w naszym wewnętrznym głosowaniu. Gratulujemy wygranej, zdjęcie można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.


Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, ale nie oznacza to końca konkursów w naszym biurze.  Już niedługo nadarzy się kolejna okazja, podczas której będziemy mogli się ponownie wykazać. Nadchodzi święto Halloween - na pewno wykorzystamy ten dzień do dobrej zabawy :)