Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Okulary przeciwsłoneczne – must have na wiosnę i lato

Okulary przeciwsłoneczne – must have na wiosnę i lato
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się przede wszystkim z ochroną oczu przed zbyt intensywnym światłem oraz modną stylizacją. Kochają je kobiety i mężczyźni, a projektanci prześcigają się w coraz oryginalniejszych fasonach. Okulary przeciwsłoneczne to gadżet, który zadowoli klientów lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu.
Okulary przeciwsłoneczne – krótko o ich początkach

Pierwsze okulary przeciwsłoneczne powstały w XII wieku w Chinach i służyły sędziom do maskowania swoich emocji podczas procesu. Z kolei mieszkańcy Arktyki chronili oczy za pomocą wydrążonych w kościach lub drewnie, wąskich szczelin. W ten sposób ograniczali patrzenie na światło odbijające się od śniegu i lodu. Przyciemnione szkło wprowadził w XVIII wieku James Ayscough – okulary przynosiły ulgę chorym na syfilis, którzy cierpieli na światłowstręt. Dopiero w XX wieku okulary przeciwsłoneczne zaczęły funkcjonować w świecie mody jako nieodłączny dodatek sezonowy. 


Za co kochamy okulary przeciwsłoneczne?

Obecnie okulary przeciwsłoneczne służą przede wszystkim do ochrony wrażliwej skóry wokół oczu przed intensywnymi promieniami słonecznymi, jednocześnie spełniając funkcję modnego dodatku. Projektanci prześcigają się w coraz nowszym designie nadawanym okularom przeciwsłonecznym, które na stałe zagościły na wybiegach. Noszą je równie chętnie kobiety jak i mężczyźni. Okulary przeciwsłoneczne dodają animuszu, ponieważ kojarzą się ze światem mody oraz dobrym gustem. Panie doceniają je również za to, że chronią twarz przed brzydkimi grymasami związanymi z mrużeniem oczu przed słońcem, a co za tym idzie – za ochronę przed zmarszczkami. Panowie z kolei chętnie sięgają po okulary przeciwsłoneczne podczas uprawiania sportów oraz po to, by nadać sobie bardziej eleganckiego wyglądu. Prawdziwi miłośnicy tego dodatku posiadają przynajmniej kilka par okularów przeciwsłonecznych i z pewnością ucieszą się z kolejnej.


Dlaczego warto podarować okulary przeciwsłoneczne klientom?

Okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim gadżet uniwersalny, który spodoba się większości obdarowanych. Skorzystają z niego osoby lubiące przebywać na świeżym powietrzu. Wiosną i latem taki prezent będzie szczególnie trafnym wyborem – okulary przeciwsłoneczne sprawdzą się podczas imprez w plenerze, spacerów, przejażdżek rowerowych i wszelkich aktywności outdoorowych. Praktyczny i jednocześnie estetyczny gadżet firmowy to gwarancja zadowolenia klientów, a tym samym dobrych skojarzeń z firmą. Reklamowe24 zapewnia znakowanie wysokiej jakości, dzięki któremu logo firmy będzie się świetnie prezentowało i nie ulegnie uszkodzeniom. 


Okulary przeciwsłoneczne 20% taniej 

W ramach Promocji Tygodnia oferujemy trzy modele okularów przeciwsłonecznych w promocyjnej cenie. Rabat wynosi aż 20%. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy zapoznać się z ulotką promocyjną i skontaktować się z naszym przedstawicielem. Promocja obowiązuje do 12 maja.Polecamy także inne modele z naszej oferty – okulary przeciwsłoneczne.