Rozpoczynamy sezon wiosenno-letni

Rozpoczynamy sezon wiosenno-letni

Rozpoczynamy sezon wiosenno-letni

Przed nam długi weekend – idealna okazja do wrzucenia smakołyków na ruszt po raz pierwszy w sezonie wiosenno-letnim. Warto wykorzystać to, że grillowanie jest jedną z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez Polaków i zamówić akcesoria, które będą używane aż do pierwszych chłodnych wieczorów jesiennych. 


W dniach 24-28 kwietnia wprowadziliśmy aż 20-procentową obniżkę cen na trzy wybrane produkty związane z grillowaniem. Z naszych wieloletnich obserwacji wynika, że wiosną i latem największą popularnością cieszą się m.in. akcesoria związane ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Proponujemy Wam zatem sprawdzone gadżety, które będą trafnymi upominkami reklamowymi. Dzięki logo, które naniesiemy na każdy z przedmiotów, nazwa Waszej firmy będzie dobrze widoczna i trwała. Warto przypomnieć, że gadżet, który wywołuje zadowolenie obdarowanego wpływa także na to, w jaki sposób postrzegana jest firma. Podarowanie klientowi produktu, który będzie estetyczny i praktyczny podniesie prestiż przedsiębiorstwa. 


Fartuch grillowy z wyposażeniem

Nie od dziś wiadomo, że kto dogląda rusztu, ten rządzi;) Podarujcie swoim klientom fartuch wyposażony w rękawicę ochronną, akcesoria do grillowania, a nawet...solniczkę i pieprzniczkę! Taki zestaw to marzenie każdego kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, przygotowując smaczne potrawy. 


Zestaw akcesoriów ze stali nierdzewnej

Równie przydatny może okazać się 3-elementowy zestaw akcesoriów składający się z łopatki, szczypców i widełek. Każdy z tych przedmiotów przyda się podczas grillowania mięsa i warzyw. Dzięki zaawansowanym technikom znakowania jesteśmy w stanie nanieść logo firmy na każdy z produktów oraz na ich opakowanie. 


Rękawica ochronna

Jeśli szukacie stosunkowo niedrogiego gadżetu, który będzie godnie reprezentował nazwę Waszej firmy podczas wiosennych i letnich imprez na świeżym powietrzu, możecie zdecydować się na rękawicę ochronną. Proponujemy Wam gadżet dostosowany do grillowania – rękawica jest dość głęboka, chroni nie tylko dłoń ale także nadgarstek i część przedramienia. Została wykonana z kolorowej bawełny, w środku dodatkowo wyłożona gumą ochronną w miejscu najbardziej narażonym na oparzenia. 


Jesteście zainteresowani ofertą promocyjną? Zajrzyjcie do naszej Promocji Tygodnia. A może chcecie obejrzeć pozostałe produkty związane z grillowaniem? Znajdziecie je w zakładce Gadżety grillowe.