Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Wakacyjny bagaż

Wakacyjny bagaż
Sezonowy czas wakacji sprzyja dalekim wyjazdom i podróżom. Pomimo pozytywnego uśmiechu z idealnej pogody i miłej atmosfery z powodu urlopu musimy zabrać również ze sobą bagaż z niezbędną częścią garderoby lub kosmetyków.

Sezonowy czas wakacji sprzyja dalekim wyjazdom i podróżom. Pomimo pozytywnego uśmiechu z idealnej pogody i miłej atmosfery z powodu urlopu musimy zabrać również ze sobą bagaż z niezbędną częścią garderoby lub kosmetyków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo odpowiednią dla siebie walizkę, torbę podróżną, czy też kosmetyczkę. W różnym stylu, różnych kolorach oraz różnym rozmiarze. Proste, klasyczne, kolorowe i z połyskiem pasują idealnie dla Pań. Natomiast szare, ciemne, bądź srebrne dla płci przeciwnej.

Dla najmłodszych znajdziecie Państwo kolorowe - przypominające świat dziecka plecaki bądź plecaki na kółkach. Zachęcamy do zakupu całego kompletu bagażowego, który składa się 3 ekskluzywnych walizek o różnych wymiarach. Nasze kosmetyczki idealnie sprawdzą się nie tylko w podróży - doskonale pasują jako prezent urodzinowy. Skórzane, materiałowe, filcowe, przezroczyste o różnych kształtach i z różną ilością kieszonek w środku.Nie zapominajmy o kolejnym ważnym aspekcie - nasze ceny zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdą Państwo coś dla siebie.