Symbol produktu: | Symbol producenta:
Dostępność: ---
---
Kolor produktu:
Kolor produktu:
Kolor produktu:
© 2025 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.Symbol produktu: V1030-08
|
Symbol producenta: VG103008
Dostępność: duża ilość
od 2,78 zł
-,-- zł
To nie jest zwykłe etui - to mobilna platforma reklamowa, która chroni, wyróżnia i komunikuje, nawet gdy woda i niepogoda stają na drodze Twojego przekazu. Żółty jak promień słońca, widoczny z daleka, ten mały wojownik marketingu niesie Twoje przesłanie tam, gdzie inne gadżety nie odważyłyby się dotrzeć.
Zainwestuj w wodoodporne etui wielofunkcyjne i pozwól swojej marce pozostać suchą nawet wtedy, gdy konkurencja tonie w morzu przeciętnych gadżetów!
Model: V1030
Kolor produktu: żółty
Wymiary produktu: 10 x 23,5 cm
Użyte materiały: plastik
Nadruk: tampodruk