Reklamowe24

Wybierz upominki

Wybierz gadżety reklamowe, którymi chcesz zaskoczyć swoich Klientów.
A może chcesz obdarować swoich Pracowników i umilić im dzień pracy zdalnej? Sprawdź naszą kategorię ze słodkimi upominkami.

Napisz do nas

Znalazłeś już idealne gadżety reklamowe, ale zastanawiasz się jak dostarczyć je swoim Klientom lub Pracownikom? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie! Pomożemy Ci w dostawie i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane!

Uzyskaj wycenę

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę zawierającą dokładne informacje o sposobie i kosztach konfekcjonowania zamówionych gadżetów reklamowych oraz wycenę dostawy bezpośrednio pod wskazane miejsca.

Wyślij gadżety

Po zaakceptowaniu oferty pora na finalizację Twojego zamówienia.
Czas realizacji wysyłki uzależniony jest od wielkości zamówienia, sposobu konfekcjonowania oraz ilości miejsc, w które mamy dostarczyć przesyłki.

Czy warto?

Logistyka związana z wysyłka gadżetów reklamowych to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Przygotowanie paczek oraz znalezienie najtańszej opcji dostawy zajmuje wiele czasu. Zostaw to nam! Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół w profesjonalny sposób sprosta temu zadaniu. Zaoszczędzisz czas, a Twoi Klienci otrzymają dokładnie to czego oczekujesz.

POTRZEBUJESZ WYCENY?