Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Szukasz uniwersalnego gadżetu reklamowego? Postaw na słuchawki!

Szukasz uniwersalnego gadżetu reklamowego? Postaw na słuchawki!
Muzyka motywuje do pracy i umila czas wolny. Jeśli szukacie sprawdzonego gadżetu firmowego, wybierzcie słuchawki
Słuchawki to jeden z gadżetów, które można wpisać na listę najbardziej trafnych upominków reklamowych. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! Nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Klienci, którzy otrzymają słuchawki na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu. W obecnych czasach jest to jeden z przedmiotów, które każdy z nas ma przy sobie niemal w każdej sytuacji. 

Trening do rytmu

Osoby aktywne fizycznie chętnie trenują słuchając muzyki, która motywuje ich do działania i pomaga skoncentrować się na wykonywanych czynnościach. Jeśli Waszymi klientami są sportowcy, powinniście podarować im słuchawki, które będą małe, poręczne i wytrzymałe. Ten praktyczny drobiazg na pewno wzbudzi uśmiech na twarzach obdarowanych, a dobre wrażenie i użyteczność upominku wpłynie pozytywnie na wizerunek Waszej firmy.

Lepsza wydajność pracy

Niejedno badanie dowiodło, że słuchanie muzyki w pracy to świetny sposób na sprawniejsze wykonywanie obowiązków. Nie warto zatem strofować pracowników za to, że nucą coś pod nosem siedząc z słuchawkami w uszach. Muzyka poprawia koncentrację i pobudza do działania. To tylko kolejny dowód na to, że warto potraktować słuchawki jako gadżet firmowy!

Sposób na nudę

Muzyka jest też świetnym sposobem na walkę z dłużącym się czasem np. w komunikacji miejskiej lub podczas długiej podróży pociągiem. W takich momentach każdy z nas sięga po słuchawki, podpina je do smartfona i zatraca się w kojących dźwiękach. 

Słuchawki – trafny upominek dla klientów

Wniosek? Słuchawki to gadżet, który przydaje się każdemu i ucieszy każdą grupę odbiorców. Z tego względu będzie to idealny upominek firmowy. Klienci bez wątpienia będą regularnie z niego korzystać. Logo naniesione na przedmiot utrwali nazwę marki, a w miejscach publicznych będzie stanowiło dodatkową reklamę.

Reklamowe24 posiada szeroką ofertę słuchawek, które mogą się stać gadżetami sygnowanymi nazwą Waszej firmy. Wszystkie modele znajdziecie w zakładce SŁUCHAWKI REKLAMOWE. W tym tygodniu szczególnie polecamy trzy modele objęte promocją. Informacje o ofercie znajdziecie tutaj: PROMOCJA TYGODNIA.