Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Upominki dla kobiet. Co każda z pań chciałaby dostać?

Upominki dla kobiet. Co każda z pań chciałaby dostać?
Prezent na Dzień Kobiet powinien być piękny i kojarzyć się z tym, co panie lubią najbardziej – spokojem, odprężeniem oraz dobrym samopoczuciem. Poznajcie kilka propozycji gadżetów reklamowych, które będą trafionym upominkiem dla przedstawicielek płci pięknej.
Zestaw kąpielowy – żel, balsam do ciała i myjka

Każda z pań ucieszy się z ładnie zapakowanego zestawu, dzięki któremu będzie mogła zafundować sobie długą, ciepłą kąpiel z bąbelkami. Wykorzystajcie Dzień Kobiet do obdarowania pań w swojej firmie pięknymi drobiazgami. Żel do kąpieli, balsam do ciała i myjka spakowane w okrągłe pudełko, będzie estetycznym i przydatnym prezentem. Podarujcie zestaw swoim klientkom, a na pewno zrobicie na nich wrażenie! Z pomocą Reklamowe24, Wasze zamówienie będzie wykonane z najwyższą starannością i w ustalonym terminie.

Komplet do manicure

Prezentem na Dzień Kobiet może z powodzeniem stać się zestaw do pielęgnacji paznokci, w skład którego wchodzą nożyczki, pilnik, pęseta, mały i duży obcinacz i metalowy przyrząd do pielęgnacji skórek wokół płytek paznokci. Całość znajduje się w zgrabnym pudełku, na którym dobrze będzie prezentowało się logo Waszej firmy.

Kolorowe filiżanki do cappuccino

Kolejną propozycją prezentu, który na pewno przypadnie do gustu paniom, jest zestaw kolorowych filiżanek i spodeczków, które sprawdzą się idealnie podczas serwowania cappuccino – niezwykle kobiecego rodzaju kawy:). W zestawie znajdują się 4 filiżanki – czerwona, żółtka, niebieska, zielona oraz 4 spodeczki w takich samych kolorach. Proponujemy dyskretne umieszczenie logo na każdym naczyniu. W ten sposób powstanie komplet filiżanek, które będą przypominały klientom o Waszej firmie.

Kosmetyczka

Kosmetyczka to gadżet, który zawsze się przydaje. Zwłaszcza, gdy jest tak pojemna, a jednocześnie ładna jak ta z naszej oferty:). Czerwona kosmetyczka z licznymi kieszonkami i przegródkami oraz małym wieszaczkiem to nasza kolejna propozycja. Logo Waszej firmy nie musi psuć jej wyglądu – wręcz przeciwnie. Umieszczone w odpowiednim miejscu będzie ładnym ozdobnikiem, a jednocześnie spełni swoje reklamowe zadanie.Zapraszamy do współpracy!