Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

SZUKASZ INNEGO MODELU?

Parasole na jesień w atrakcyjnych cenach w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Jesień to idealny czas, by wyposażyć klientów, pracowników, partnerów biznesowych w parasole. To niepozorna rzecz, bez której przecież nie można się obyć podczas jesiennej słoty. Ogromną zaletą parasoli jest również niemała powierzchnia reklamowa, na której można umieścić grafikę lub napis z logotypem.

Dlaczego warto wybrać parasole reklamowe?

Przede wszystkim parasole z nadrukiem pozwalają na prezentację reklamy z grafiką i logotypem o sporych rozmiarach. Dobór kolorów tła i nadruków dodatkowo sprawia, że całość prezentuje się czytelnie. Ponadto z tej formy reklamy korzystają najlepsze marki, co czyni ją tanim, lecz prestiżowym sposobem marketingu. Latem zastosowanie znajdują parasole plażowe i ogrodowe, natomiast wraz z nadejściem jesieni warto zwrócić uwagę na parasole klasyczne. Co ważne, osoby obdarowane będą ten gadżet reklamowy stosować chętnie, ponieważ liczba parasole w domu czy firmie nigdy nie jest zbyt duża.

Jaką grafikę reklamową zastosować na parasolach? Największą popularnością cieszą się parasole z dużym logotypem, umieszczonym na kontrastującym tle. Zastosowane kolory powinny być w pełni zgodne z założeniami strategii marketingowej. Taki sposób projektowania reklamy pozwala na uwydatnienie logotypu i nazwy firmy, a zarazem kolorów kojarzonych z marką. To sposób na budowę rozpoznawalności wśród potencjalnych klientów. Warto wiedzieć, że z tej metody marketingu korzystają nie tylko firmy nowe na rynku, ale również przedstawiciele najbardziej doświadczonych marek. Jest to bowiem zarazem dobry sposób na utrwalenie rozpoznawalności i budowę renomy.

Jakie parasole z logotypem wybierać?

Parasole na jesień powinny być przede wszystkim wytrzymałe, nawet gdy chodzi o silne podmuchy wiatru i ulewne deszcze. Dlatego podstawą jest solidna konstrukcja sporządzona z trwałych, lecz odrobinę elastycznych tworzyw. Do tego celu stosuje się aluminium i stal, często z dodatkiem włókna szklanego i innych substancji wzmacniających całą konstrukcję. Właściwości wiatroodporne wykazują zwłaszcza parasole reklamowe z czaszą podpartą większą ilością paneli. Doskonałym przykładem jest Parasol automatyczny Mauro Conti wyposażony w aż 16 paneli podtrzymujących.

Istotna jest także poręczna rączka, która może być sporządzona z aluminium lub drewna. Drewniane zakończenie uchodzi za nieco bardziej luksusowe. Sama czasza najczęściej sporządzona jest z jakościowego poliestru, który najlepiej sprawdza się jako materiał wodoodporny. Poliester doskonale sprawdza się również w roli podłoża nadruku. Reklama utworzona na takiej podstawie jest trwała, nawet w przypadku trudnych warunków pogodowych. W Reklamowe24 dbamy o jakość nadruków, dlatego zawsze dostosowujemy sposób znakowania względem dostępnego podłoża.

Reklamowe parasole na jesień - promocyjne ceny

Ze względu na zbliżającą się jesień i zimę, stworzyliśmy specjalną ofertę promocyjną. W jej ramach proponujemy parasole reklamowe odpowiednie na jesień. Są to nowoczesne parasole automatyczne, charakteryzujące się ciekawym designem. Przykładem są parasole dwukolorowe, odpowiednie dla miłośników niebanalnej estetyki. Pasmo koloru na czaszy nie tylko prezentuje się doskonale, ale także pozwala wyeksponować barwy logotypu. Wykorzystujemy zarówno soczyste kolory, jak i odcienie zimne oraz klasyczne połączenia czerni i bieli. Dostępne są parasole z rączką drewnianą i nowoczesnym uchwytem z tworzywa. Dlatego każdy klient znajdzie tu propozycję idealną względem potrzeb.

W jaki sposób znakujemy parasole? Maksymalne wymiary nadruków oraz formy znakowania widoczne są w panelu każdego z produktów. Znakowanie poliestrowej czaszy najczęściej odbywa się metodą termotransferu lub sitodruku. Oba te rozwiązania mają swoje zalety. Termotransfer pozwala ograniczyć koszty, zwłaszcza w przypadku niewielkich nakładów gadżetów reklamowych. Celem wykonania nadruku sporządzany jest foliowy szablon. Następnie, z zastosowaniem wysokich temperatur i prasy, wykonywany jest trwały nadruk. Ten sposób znakowania umożliwia wykonanie nadruków w 8 podstawowych kolorach. Natomiast sitodruk polega na zastosowaniu specjalistycznej maszyny, sita i farby. Z jego zastosowaniem powstają nadruki maksymalnie 4 kolorowe.

Proponowane przez nas parasole reklamowe mogą stanowić upominek marketingowy dla pracowników, którzy używając ich przyczynią się do rozwoju firmy. Parasole mogą być użytkowane w czasie pracy (tak jest chociażby w przypadku przedstawicieli prasy) lub w czasie prywatnym. To zarazem doskonały pomysł, gdy chodzi o gadżet reklamowy dla klientów. Parasole z nadrukiem rzadko są produkowane w ilościach masowych, więc produkty tego typu mogą posłużyć jako upominek dla stałych kontrahentów lub dla tych, którzy dokonali większego zamówienia. Możliwości jest wiele!