Symbol produktu: | Symbol producenta:
Dostępność: ---
---
Kolor produktu:
Kolor produktu:
Kolor produktu:
© 2025 Sklep internetowy Reklamowe24.pl. Gadżety reklamowe w Twoim mieście:
Gadżety reklamowe Warszawa,Gadżety reklamowe Katowice,Gadżety reklamowe Ruda Śląska,Gadżety reklamowe Gdańsk,Gadżety reklamowe Wrocław,Gadżety reklamowe Szczecin,Gadżety reklamowe Bydgoszcz,Gadżety reklamowe Poznań,Gadżety reklamowe Białystok,Gadżety reklamowe Kraków,Gadżety reklamowe Lublin,Gadżety reklamowe Rzeszów.Gadżety reklamowe Łódź.Symbol produktu: V9666-05
|
Symbol producenta: VG966605
Dostępność: duża ilość
od 0,72 zł netto/szt.
-,-- zł
Czerwony gwizdek reklamowy to nie tylko praktyczny gadżet - to dźwiękowy ambasador Twojej marki, który przyciąga uwagę i pozostaje w pamięci. Intensywna czerwień i charakterystyczny dźwięk sprawiają, że Twój przekaz marketingowy będzie słyszalny i widoczny w każdej sytuacji. Ten niepozorny przedmiot staje się potężnym narzędziem komunikacji, gotowym by nieść Twoje przesłanie wszędzie tam, gdzie dociera jego donośny dźwięk.
Pozwól, by Twoja marka wybrzmiała głośno i wyraźnie dzięki czerwonemu gwizdkowi reklamowemu - narzędziu, które zamienia Twój przekaz marketingowy w dźwięk niemożliwy do zignorowania!
Model: V9666
Kolor produktu: czerwony
Wymiary produktu: 5,6 x 2 x 2,5 cm
Użyte materiały: plastik, nylon
Nadruk: tampodruk, naklejka