Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

O nas

Reklamowe24 to jeden z liderów rynku gadżetów reklamowych. Od ponad dekady zajmujemy się produkcją oraz znakowaniem materiałów promocyjnych. Nasza agencja powstała w 2007 roku, i od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi Klienta oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Dzięki temu uzyskaliśmy wiele wyróżnień, m.in. potwierdzenie wiarygodności i rzetelności przedsiębiorstw od Polskiej Grupy Certyfikującej czy też certyfikat Rekomendowanej Agencji Reklamowej wystawiony przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych.

Pomimo dużego doświadczenia wynikającego z wieloletniej działalności, wciąż dynamicznie się rozwijamy. Z przyjemnością realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające zamówienia. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych klientów. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom i realizować zadania w ustalonym terminie. Kreatywność i rzetelność to cechy, które zapewniają nam sukces w podejmowanych działaniach.

Wyróżnia nas:

Ponad 15 lat doświadczenia!

Ogrom doświadczenia, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat oraz ambicja, która napędza nas do ciągłego rozwoju, pozwoliły na zdobycie zaufania naszych Klientów oraz zbudowanie długotrwałych relacji. Wiemy, że nie możemy zawieść oczekiwań naszych Partnerów biznesowych, dlatego stale poszerzamy portfolio naszych produktów oraz bierzemy udział w licznych szkoleniach, które mają na celu poszerzyć naszą wiedzę z dziedziny produktów reklamowych oraz obsługi Klienta.

Szeroka oferta gadżetów reklamowych

Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę gadżetów promocyjnych, obecnie nasi Klienci mają możliwość wybierać spośród 10 tysięcy produktów, które odpowiednio wykorzystane mogą stać się świetną reklamą danej firmy. Każdy z nich prezentuje sobą wysoką jakość, ciekawy design i przemyślane rozwiązania.

Liczne grono zadowolonych Klientów

Z naszych usług korzystają zarówno duże korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, a także agencje reklamowe. O zadowoleniu naszych Klientów świadczą liczne, pozytywne opinie oraz referencje. Wśród firm, które polecają nasze usługi znajdują się m.in. Multikino grupa ITI, Qtech czy PGNiG. Zapraszamy do zapoznania się referencjami potwierdzającymi nasz wysoki profesjonalizm.

Wzorowa obsługa Klienta

Każda z osób zatrudnionych w Reklamowe24 wnosi do zespołu energię i pasję, która napędza nas do ciągłego rozwoju. Dzięki temu nasi Klienci mogą być pewni, że za Ich obsługę odpowiedzialni są wykwalifikowani specjaliści.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Nasi handlowcy chętnie rozwieją wszelkie niejasności i przygotują ofertę spersonalizowaną do Państwa potrzeb.