Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
Narzędzia i akcesoria

Zestaw złotej raczki

Mianem złotej rączki przyjęło się określać osobę, która posiada wszechstronne uzdolnienia techniczne, potrafiącą niemal wszystko naprawić samodzielnie.

Złote rączki to bohaterowie naszej codzienności, którzy bez problemu naprawią każdą rzecz w domu i niejednokrotnie uratują nas z opresji. Każda złota rączka potrzebuje solidnych narzędzi, aby móc realizować swoją pasję. Doskonałym pomysłem na upominek dla miłośników majsterkowania będą gadżet praktyczne, które przydadzą się podczas drobnych napraw domowych.

Uniwersalnym prezentem dla majsterkowicza będą gotowe zestawy narzędzi, latarki, miarki itp. Zależnie od przeznaczonego na ten cel budżetu, można zdecydować się na mniejszy bądź bardziej rozbudowany komplet, składający się z większej liczby elementów.

image1

Multitool AS29093

Każdą złotą rączkę z pewnością ucieszy uniwersalne narzędzie wielofunkcyjne, zawierające wszystkie niezbędne akcesoria, potrzebne do przeprowadzenia podstawowych prac. Profesjonalny multitool składa się z kombinerek, piłki do drewna, dwóch otwieraczy, pilnika do drewna i metalu, śrubokręta płaskiego i krzyżakowego oraz nożyka.

Zestaw narzędzi WHEEL AS2916602

Ten zestaw przyda się w każdym domowym warsztacie, znajdziecie w nim wiele przydatnych narzędzi, m.in. cztery śrubokręty precyzyjne, nożyk do tapet, cztery klucze nasadkowe z przejściówką i dziewięć bitów. Wszystko razem zamknięte jest w charakterystycznym etui w kształcie koła samochodowego.

Jump starter 6000 mAh AS4511002

Dla fanów motoryzacji polecamy niezastąpiony zwłaszcza w sezonie zimowym, praktyczny jump starter. Ten nowoczesny powerbank o mocy aż 6000 mAh daje możliwość awaryjnego uruchomienia pojazdu, w przypadku rozładowanego akumulatora. Powerbank wyposażony jest dodatkowo w latarkę LED o trzech trybach działania.

Latarka warsztatowa COB PF10440590

Latarka warsztatowa to must have każdej złotej raczki. Poręczna latarka przyda się wszędzie tam gdzie potrzebne jest silne światło, sprawdzi się podczas naprawy samochodu, ułatwi wykonanie drobnych prac remontowych, umożliwi szybkie odszukiwanie niezbędnych narzędzi i akcesoriów oraz pomoże oświetlić trudno dostępne miejsca.

Zestaw TRAVELER - latarka, narzędzie wielofunkcyjne i kompas AS29119

Ten zestaw ucieszy każdego miłośnika survivalu. Sprawdzi się zarówno podczas kempingu, jak i w trakcie podróży. W skład zestawu wchodzi profesjonalna latarka, narzędzie wielofunkcyjne oraz kompas. Każdy element został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a całość zapakowana jest w eleganckie, czarne pudełko.

Komplet śrubokrętów w długopisie AS29106

Trudno wyobrazić sobie skrzynkę narzędziową złotej raczki bez kompletu śrubokrętów. Nasz podręczny śrubokręt w długopisie, zawiera aż 8 różnych końcówek. Dodatkowy klip umożliwia przymocowanie śrubokrętu do kurtki lub spodni, co zapobiegnie przypadkowemu zgubieniu. Końcówki śrubokrętów mocowane są za pomocą magnesu. Logo na produkcie wykonujemy techniką grawerowania laserowego.

image2