Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Jak zamawiać?

Zamów gadżety reklamowe w kilku szybkich krokach!
Chcesz zamówić u nas gadżety, ale nie wiesz jak to zrobić? Spieszymy z pomocą!

Przejrzyj ofertę na stronie internetowej

Dzięki kategoriom łatwo znajdziesz grupę produktów, która Cię interesuje. Po naciśnięciu na ikonę konkretnego przedmiotu zostaniesz odesłany do jego dokładnego opisu. Znajduje się tam jego cena wyjściowa, wymiary, możliwości nadruku tzn. techniki, które mogą być zastosowane oraz rozmiar. Zastanów się, ile produktów potrzebujesz oraz co ma być na nich umieszczone. Pamiętaj, że cena podana na stronie obowiązuje za jedną sztukę bez znakowania. Finalna wycena zawsze zależy od ilości produktów, metody znakowania i liczby kolorów w logotypie.

Skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z przycisku „wyślij zapytanie”, wyślij maila lub zadzwoń pod numer 42 630 55 15. Nasz konsultant odpowie na wszystkie pytania i pomoże w realizacji zamówienia. W ten sposób nawiązujemy stały kontakt z Klientami. Jesteśmy do dyspozycji!

Uzyskaj natychmiastową wycenę

Staramy się przesyłać wyceny jeszcze tego samego dnia roboczego. Każda z nich zawiera dokładnie wyliczone koszty zbiorcze, metodę nadruku na gadżetach oraz ilość miejsc, które bedą oznakowane. Jesteśmy zaufaną firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpraca z nami nie jest obarczona ukrytymi kosztami.

Oceń wizualizację gadżetu

Po wyborze metody znakowania zawsze przesyłamy naszym Klientom wizualizację końcowego wyglądu gadżetu reklamowego. Pozwola ona zobaczyć jak przedmiot będzie wyglądał z naniesionym logo. Dzięki temu nasi Zleceniodawcy wiedzą, że dostaną dokładnie to, czego od nas oczekują.

Sfinalizuj zamówienie

Po zaakceptowaniu wizualizacji, terminów dostawy oraz znakowania czas na finalizacje zamówienia. Wiąże się to z opłatą zlecenia. Od tego momentu wszystkie tryby naszej produkcji pracują nad realizacją artykułów promocyjnych.

Oczekuj przesyłki

W zależności od złożoności zlecenia potrzebujemy od 24 godzin do kilku dni, aby zrealizować i dostarczyć zamówione gadżety reklamowe. Gwarantujemy, że każda paczka z towarem jest dobrze zabezpieczona oraz odpowiednio ubezpieczona. Nasza współpraca z Klientem nie kończy się na wysłaniu zamówienia, liczymy, że będzie to idealny wstęp do podjęcia owocnej współpracy biznesowej.

Zamówienia z nadrukiem

Przy składaniu zamówienia z nadrukiem należy podać symbol produktu, liczbę produktów, liczbę kolorów nadruku, termin realizacji, adres dostawy i numer telefonu do kontaktu. Projekt nadruku lub logotyp w corelu powinien zostać dostarczony drogą mailową.

Termin realizacji jest potwierdzany po zaksięgowaniu wpłaty na koncie oraz pisemnej akceptacji finalnej wizualizacji znakowania produktu. Standardowo realizacja z nadrukiem trwa od 5 do 9 dni roboczych. Minimalna kwota zamówienia to 200 zł netto w ramach jednego produktu.

Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich.

Zamówienia bez znakowania

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie następujących danych: symbol produktu, liczbę produktów, terminu realizacji, adresu dostawy produktów, telefonu kontaktowego dla kuriera.

Termin realizacji jest potwierdzany przez naszych handlowców po zaksięgowania wpłaty na koncie. Standardowo realizacja bez nadruku trwa od 2 do 4 dni roboczych. Minimalna kwota zamówienia to 100 zł netto w ramach jednego produktu.