Reklamowe24 - Wiosenny weekend
Sport outdoor

Przygotuj się z nami na wiosnę!

Wiosna to czas, kiedy natura zaczyna budzić się do życia, a dni stają się coraz dłuższe. Rosnące temperatury sprzyjają aktywnościom na świeżym powietrzu, takim jak spacery, wycieczki rowerowe lub pikniki na łonie natury. Przygotuj się z nami na nadchodzącą porę roku i wybierz gadżety wiosenne dla siebie!

image1

Parasole reklamowe

Parasole to absolutny must have na wiosnę, kiedy pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie i gwałtowny deszcz może zaskoczyć nas w każdej chwili. Dobry parasol powinien być lekki, łatwy do przenoszenia i wystarczająco duży, żeby ochronić nas przed deszczem. W naszej ofercie posiadamy parasole w wielu rożnych wzorach i wariantach kolorystycznych oraz wielkościach. Naszym Klientom polecamy szczególnie parasole składane, których największą zaletą jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się w torebce lub plecaku.

Torby rowerowe

Wiosna to pora roku, która sprzyja aktywność fizycznej na świeżym powietrzu, a jednym z najpopularniejszych sportów outdoorowych jest jazda na rowerze. Torby rowerowe to niezbędne akcesoria dla każdego, kto ceni sobie wygodę i funkcjonalność podczas jazdy. Na rynku dostępne są różne rodzaje toreb rowerowych, np. małe saszetki doczepiane do ramy roweru lub duże, pojemne torby mocowane do bagażnika. Jednak najpraktyczniejsze są z pewnością wygodne i pojemne plecaki rowerowe, które dzięki specjalnym uchwytom można zamocować na ramię roweru. Takie plecaki świetnie sprawdzą się podczas jazdy ale z powodzeniem można z nich korzystać również na co dzień.

Narzędzie wielofunkcyjne
Narzędzie wielofunkc… Symbol: AS29093
cena od
26,92 zł
Cena netto
Komplet śrubokrętów w długopisie
Komplet śrubokrętów … Symbol: AS29106
cena od
4,59 zł
Cena netto
Zestaw TRAVELER - latarka, narzędzie wielofunkcyjne i kompas
Zestaw TRAVELER - la… Symbol: AS29119
cena od
58,81 zł
Cena netto
Narzędzie wielofunkcyjne HAMER
Narzędzie wielofunkc… Symbol: AS29128
cena od
37,71 zł
Cena netto
19-częściowy zestaw śrubokrętów
19-częściowy zestaw … Symbol: 56-0381016
cena od
9,94 zł
Cena netto
Skrobaczka do szyb COLD NIGHTS, biały
Skrobaczka do szyb C… Symbol: 56-0407083
cena od
1,03 zł
Cena netto
Skrobaczka i miotła do odgarniania śniegu, czarny
Skrobaczka i miotła … Symbol: V7740-03
cena od
32,72 zł
Cena netto
Skrobaczka, miotła do odgarniania śniegu
Skrobaczka, miotła d… Symbol: V9702-03
cena od
17,49 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Zestaw narzędzi WHEEL
Zestaw narzędzi WHEE… Symbol: AS29166-02
cena od
18,83 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Jump starter MAST 6000 mAh
Jump starter MAST 60… Symbol: AS45110-02
cena od
145,15 zł
Cena netto
Zestaw kluczy imbusowych
Zestaw kluczy imbuso… Symbol: MO6682-40
cena od
10,10 zł
Cena netto
Miarka 1 m z poziomicą
Miarka 1 m z poziomi… Symbol: AS29076
cena od
1,52 zł
Cena netto
image1

Materiałowe torby na zakupy

Pojemną torbę wykonaną z wytrzymałego materiału warto mieć przy sobie zarówno wiosną, jak i przez cały rok. Dzięki temu możemy ograniczyć korzystanie z jednorazowych, plastikowych torebek, które zanieczyszczają środowisko. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór toreb, w tym również modele wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Takie produkty to świetny wybór dla osób, które troszczą się o naturę i chcą zminimalizować swój negatywny wpływ na planetę. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego materiału, torby są w stanie pomieścić znacznie więcej rzeczy niż ich plastikowe odpowiedniki. Bez problemu zapakujesz do nich nie tylko świeże warzywa z lokalnego targu, ale również koc lub książkę, które przydadzą się np. podczas wiosennego pikniku w parku.