Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
Gadżety reklamowe na lato w obniżonych cenach!
z 1

Gadżety na lato reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Lato to idealny czas na reklamę, ponieważ to właśnie w tym okresie często sięgamy po różnorodne gadżety celem umilenia sobie czasu. Reklamowe gadżety na lato doskonale spełniają swą funkcję. Są bowiem widoczne wśród osób spędzających czas na świeżym powietrzu - a przecież latem ich nie brakuje! W jakie upominki reklamowe warto inwestować latem?

Gadżety na lato, czyli reklama na plaży

Wśród upominków reklamowych na lato nie może zabraknąć tych, które przydatne będą w czasie urlopu czy weekendu spędzonego nad wodą. W dodatku oferta gadżetów na plażę jest bardzo szeroka. W końcu nad wodą można cieszyć się różnymi rozrywkami, od kąpieli, poprzez sporty, po puszczanie latawców. Wszelkie akcesoria znaleźć można w naszej ofercie!

Szczególną uwagę przykuwają ręczniki plażowe z logo, jako akcesorium uniwersalne i dobrze widoczne. Ręcznik reklamowy może posłużyć jako upominek dla klienta, partnera w biznesie czy pracownika. Takie akcesorium może również stanowić stałe wyposażenie hotelu, pensjonatu lub restauracji przy plaży. Ponadto oferowane przez nas ręczniki plażowe z logo odznaczają się doskonałą jakością, czego potwierdzeniem jest certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Ręczniki są sporządzone z chłonnej, lecz miękkiej bawełny o wysokiej gramaturze. To niezwykle istotne, ponieważ dobra reklama musi wiązać się z jakością. Nietrwały, nieużyteczny gadżet nie spotka się z pozytywnym odbiorem, a marka nie zyska popularności czy dobrej renomy. Ręczniki znakowane są z reguły metodą termotransferu lub haftu. Zatem znakowanie jest trwałe, kolorowe i doskonale się prezentuje.

Reklamowe gadżety plażowe w naszej ofercie

Oprócz ręczników dostępne są jednak inne popularne gadżety, takie jak piłki plażowe z logo czy reklamowe pontony w różnej formie. Można tu znaleźć zarówno kolorowe pontony dla dzieci w formie kółek z podobiznami bohaterów bajek, jak i pontony dla młodzieży i dorosłych. Wśród takich plażowych upominków reklamowych wyróżniają się gadżety, takie jak dmuchane uchwyty, fotele czy zagłówki. Tego typu produkty są znakowane metodą sitodruku, co gwarantuje odpowiednią trwałość.

Dopełnieniem zestawu są torby plażowe z logo, plażowe parasole reklamowe czy okulary przeciwsłoneczne z logotypem. Oczywiście, wśród tych gadżetów najbardziej widoczne są parasole plażowe. Na tego typu akcesoriach umieścić można napisy i grafikę dużych rozmiarów. Z kolei wśród oryginalnych akcesoriów dla dzieci wskazać można gadżety do gry i zabawy. Są to na przykład latawce, w tym również oryginalny latawiec do kolorowania. Opiekunom czworonogów możemy zaproponować również frisbee - gadżet reklamowy, który zachwyci całą rodzinę.

Gadżety reklamowe na wakacjach i w podróży

Reklamowe gadżety plażowe to zaledwie ułamek naszej letniej oferty. Warto zwrócić uwagę na akcesoria uniwersalne, które można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Należą do nich chociażby bidony na zimne napoje, reklamowe kapelusze słomkowe bądź czapki, a także ręczniki sportowe czy koce piknikowe. Wszelkie przenośne zestawy do przechowania żywności czy podręcznych akcesoriów i kosmetyków cieszą się dużą popularnością. Chodzi przede wszystkim o użyteczność i kompaktowe wymiary takich gadżetów. Na przykład bidony reklamowe czy termosy z logo są akcesorium maksymalnie użytecznym, stąd na pewno zostaną przyjęte z radością.

Warto zwrócić uwagę również na nowoczesne, innowacyjne gadżety. Im ciekawsze jest rozwiązanie, tym chętniej gadżet reklamowy będzie użytkowany. Wymienić tu można chociażby składaną torbę chłodzącą z logo, worki Dry Inside, torbę termiczną. Torba termiczna lub chłodząca przyda się zarówno latem, jak i o każdej innej porze roku, co znacznie zwiększa zasięgi działań marketingowych. Oczywiście również w tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na jakość. Torba izotermiczna, która nie spełnia swojej roli nie jest dobrym nośnikiem reklamy. Dlatego warto korzystać z oferty sprawdzonego serwisu - Reklamowe24.

W podróży służbowej z pewnością sprawdzi się również reklamowe etui na kartę kredytową bądź zawieszka na bagaż. Dobrym wyborem jest również klasyczna, kompaktowa torba podróżna lub nawet cały zestaw do podróżowania. Gdy chodzi o tego typu upominki biznesowe, najczęściej wybierane są te odznaczające się klasyczną stylistyką i zabarwieniem - na przykład czarnym. Na takim podłożu logotyp prezentuje się elegancko.

Celem wyboru i oznakowania efektywnego gadżetu na lato warto odwiedzić Reklamowe24. Nasza rozbudowana oferta pozwala na idealny dobór, a doświadczenie w pracy z najlepszymi sprawia, że można nam zaufać. Aby omówić szczegóły skontaktuj się z naszą obsługą i poproś o wycenę zamówienia.