Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
Gadżety reklamowe dla dzieci!
z 1

Gadżety dla dzieci reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Reklamowe gadżety dla dzieci muszą spełniać szereg warunków, jak bezpieczeństwo, ciekawy design czy trwałość. Nasza oferta gadżetów skierowanych do najmłodszych jest bardzo zróżnicowana, zatem każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jakie upominki reklamowe wybrać i w jaki sposób są znakowane? Sprawdź!

Jaki gadżet reklamowy dla dzieci wybrać?

Wybór gadżetu uzależniony jest od budżetu, planowanego nakładu, a także pory roku. Mianowicie, zupełnie inne gadżety dla dzieci warto wybrać w okresie świąt Bożego Narodzenia, aniżeli latem. W czasie zimowym warto reklamować markę na koszulkach pluszowych zabawek! To uroczy upominek reklamowy, który zyska aprobatę najmłodszych, jak i starszych odbiorców.

Pluszowy miś to pamiątka, która zostaje w rodzinie na lata - początkowo jako zabawka, a w późniejszym czasie wspomnienie dzieciństwa i ozdoba. Pluszowe zabawki z logo często przekazywane są z pokolenia na pokolenie lub krążą wśród najmłodszych członków rodziny. Dlatego trafionym pomysłem jest sezonowa kampania reklamowa, prowadzona z zastosowaniem wizerunku urokliwego misia. W takim wypadku często brane są pod uwagę konkretne postaci, jak lwy, słonie, białe niedźwiadki, hipopotamy, owieczki i wiele innych. Wszystkie znajdziesz na Reklamowe24! Gadżet reklamowy powinien się bowiem wyróżniać i kojarzyć jednoznacznie z marką. Nie mniej ważna jest estetyka samej koszulki, na której umieszczane jest logo marki. Reklamowa maskotka może być oznakowana samym logotypem, lecz warto zastosować także dodatkową grafikę - zwłaszcza, gdy chodzi o wspomniane kampanie sezonowe.

Niezwykle ważny jest także wiek dziecka. Dzieciom w okresie natężonego rozwoju sensorycznego i motorycznego poleca się zabawki rozwojowe. Są to między innymi układanki, klocki, ale również gra w domino, łamigłówki, a nawet zestaw do baniek mydlanych. Tworzenie baniek mydlanych jest w końcu doskonałym ćwiczeniem logopedycznym! W dodatku tego typu gadżety są z reguły bardzo tanie. Zatem myśląc o dużych nakładach warto wybierać właśnie te niepozorne, lecz użyteczne i lubiane zabawki reklamowe.

Gadżety reklamowe dla dzieci na lato i w roku szkolnym

W roku szkolnym warto wybierać gadżety użyteczne, rozwijające i trwałe. Są to zatem plecaki, kredki, całe zestawy szkolne, kreda. Plecak może być doskonałym nośnikiem reklamy! Aby rodzina doceniła taki gadżet warto sięgać po rozwiązania oryginalne. Świetnym przykładem jest plecak lub parasol z kolorowanką i pisakami dołączonymi do produktu. Doskonałym wyborem będą również breloki, które dziecko może dołączyć do kluczy, by łatwiej znajdować je w plecaku. W naszej ofercie znaleźć można również reklamowe breloki odblaskowe. Celem zapewnienia dziecku bezpieczeństwa rodzice często sięgają także po odblaskowe opaski. Oczywiście nieodłącznym elementem zestawu szkolnego jest worek na obuwie wymienne, strój do ćwiczeń czy inne dodatki. Z kolei gdy organizowane są wydarzenia szkolne, takie jak zawody sportowe lub olimpiady, warto zadbać o koszulki z nadrukami. Mogą to być koszulki reklamowe lub służące do identyfikacji drużyn - a często jest to również forma łączona.

Z kolei latem sprawdzą się reklamowe akcesoria plażowe dla dzieci. Są to przede wszystkim dmuchane dodatki do pływania - dmuchane koła, materace czy rękawki do pływania. Takie akcesorium musi być nie tylko estetyczne, ale również trwałe, ze względu na kwestie bezpieczeństwa. Istotnym, lubianym dodatkiem są również dmuchane piłki z logo. Taki gadżet reklamowy jest widoczny dla dużej grupy osób, wypoczywających na plaży! Przebywając w mocno nasłonecznionym miejscu warto zadbać również o kapelusz z logo lub czapkę z daszkiem. Z takich akcesoriów z pewnością chętnie skorzystają również sponsorzy wydarzeń sportowych lub wyjazdów szkolnych.

W jaki sposób znakujemy upominki reklamowe?

Gadżety reklamowe znakowane są w sposób dobrany względem podłoża, co gwarantuje odpowiednią trwałość. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku gadżetów dla dzieci, które z reguły są aktywnie użytkowane. W przypadku reklamowych maskotek znakowaniu poddawana jest koszulka pluszaka. Zastosowanie znajduje tu termotransfer lub tampodruk. Dzięki temu nadruk jest trwały, kolorowy i prezentuje się estetycznie. Z kolei odblaskowe breloczki reklamowe znakowane są metodą tampodruku na tasiemce. Wyroby w opakowaniach drewnianych mogą być oznaczane również grawerem - dotyczy to na przykład gier. Natomiast plecaki z logo znakowane są z reguły niezawodną metodą tampodruku, podobnie jak zestaw do baniek mydlanych i inne akcesoria wykonane z tworzyw sztucznych.

Oczywiście, oprócz dobranej metody znakowania istotny jest również sam projekt. W przypadku niewielkich gadżetów dobór odpowiedniej grafiki najczęściej nie sprawia kłopotów - wystarczające okazuje się logo czy adres strony internetowej. Gdy chodzi o koszulki, kapelusze, akcesoria plażowe - dobrym pomysłem będzie rzucająca się w oczy grafika! Rozwiązanie powinno być dostosowane względem charakteru marki oraz kampanii reklamowej.

Kampanię reklamową warto uzupełnić o ciekawe upominki reklamowe dla dzieci. Z pewnością taki gest docenią nie tylko najmłodsi, ale również ich rodzice. Dlatego dedykowane dzieciom gadżety z logo mogą być dobrym nośnikiem reklamy dla niemal każdej z branż. Celem zapoznania się z całością naszej rozbudowanej oferty warto regularnie odwiedzać witrynę Reklamowe24 lub skontaktować się z naszą obsługą!