Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Dostawa i płatności

Rozwiewamy wątpliwości, jeszcze zanim się pojawią.

Zamówienia są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich. Klienci mogą zdecydować się na przesyłkę kurierską, odbiór w siedzibie firmy kurierskiej lub osobisty odbiór w naszym biurze. Przesyłki są dostarczane w godzinach 8:00-16:00.

Darmowa wysyłka!

Darmowa wysyłka obowiązuje przy zamówieniach powyżej 2000 zł. W innych przypadkach koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 19,90 zł.

Płatność za zamówienie:

  • przelew – całość wartości zamówienia przed jego realizacją.
  • gotówka – płatność przy odbiorze. Dotyczy tylko zamówień bez znakowania. Należy poinformować Dział Obsługi Klienta o wyborze tego rodzaju formy zapłaty.

*Klienci, którzy złożą zamówienie o wartości powyżej 10 000 zł mogą ubiegać się o indywidualne warunki płatności i częściowej płatności po realizacji zamówienia, po wcześniejszej akceptacji przez Dział Obsługi Klienta.

Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

Faktura

Po złożeniu zamówienia wysyłana jest faktura proforma w celu zrobienia przedpłaty za zakupiony produkt. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu, wystawiana jest faktura VAT. Faktury VAT wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 7 dni od daty wystawienia. Jeżeli nie otrzymają Państwo faktury VAT w przeciągu 21 dni od chwili zakupu, fakt ten należy zgłosić telefonicznie do biura sklepu. Zostanie wtedy wystawiony duplikat faktury VAT i ponownie wysłany na wskazany przez Państwa adres.