Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

SZUKASZ INNEGO MODELU?

Promocja świąteczna w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Świąteczne gadżety reklamowe są obowiązkową opcją w okresie zimowym. Trudno wyobrazić sobie lepszy czas, by zadbać o marketing. To właśnie świąteczne reklamy rozsławiły topowe marki. Zadbaj, by odpowiednio podziękować za wspólny rok pracownikom, partnerom biznesowy i klientom.

Świąteczne gadżety reklamowe w promocyjnej cenie

Aby zadbać o pozytywny wizerunek marki, nie musisz kupować drogich upominków świątecznych i wydawać ogromnych sum na zdobienia. Przeciwnie, w Reklamowe24 znajdziesz efektowne i tanie upominki świąteczne z logo. Kluczowe jest, by dobrać gadżet odpowiednio względem przeznaczenia. Na szczęście znajdziesz tu różnego typu produkty i bez trudu dobierzesz ten odpowiedni.

Obdarowując ważnych klientów sięgaj raczej po eleganckie upominki o wysokim poziomie trwałości. Odpowiednie będą produkty kojarzone z relaksem w stylu luksusowym. Jeśli natomiast chcesz podkreślić nowoczesny charakter marki i podejść do świąt z przymrużeniem oka, wybieraj zabawne, designerskie gadżety. Dobrym pomysłem będą także produkty ekologiczne, doceniane przez coraz szerszą grupę klientów. Z kolei uniwersalne, klasyczne gadżety na święta to przede wszystkim ozdoby świąteczne, kubki z logotypem czy lampiony.

Klienci z branży turystycznej i gastronomicznej z pewnością chętnie przyjmą wszelkie ozdoby świąteczne, jak również funkcjonalne dodatki do wnętrz i ogródków gastronomicznych. Odpowiednim gadżetem świątecznym będzie ciepły koc z logotypem. Tego typu dodatki stosowane są często w ogródkach restauracyjnych, co wiąże się z ciepłym odbiorem wśród gości.

Świece świąteczne jako efektowny gadżet reklamowy

To między innymi klasyczne gadżety na Boże Narodzenie. Wśród nich wyróżniają się świeczki świąteczne o urzekającym aromacie. Zwróć uwagę na przykład na świecę zapachową Christmas, która wyróżnia się elegancką estetyką. Świeca umieszczona jest w stylowym, szklanym słoiku z drewnianą, rustykalną nakrywką. Co ważne, możliwe jest znakowanie tego produktu. Zatem w prosty sposób możesz uzyskać świąteczna świecę z logotypem. Świece tego typu będą odpowiednim upominkiem dla ważnych klientów i partnerów biznesowych.

Nie jest to jedyna świeca w naszej świątecznej kolekcji. W promocyjnej cenie dostępna jest także urokliwa biała świeczka w kształcie choinki. To prosty, lecz efektowny pomysł na gadżet reklamowy. Każdy miłośnik przytulnego wystroju wnętrza chętnie skorzysta z takiej okazji! Dostępne są także szklane świeczniki, które doskonale zaprezentują się zarówno w domu, jak i w biurze czy lokali. Warto bowiem pamiętać, że dekoracja siedziby z zastosowaniem znakowanych gadżetów świątecznych jest świetnym pomysłem na sezonową reklamę. Pamiętaj o tej zasadzie zwłaszcza gdy organizujesz firmowy event świąteczny.

Nowoczesne gadżety świąteczne z logo

To nowoczesnych, designerskich gadżetów na święta zaliczyć można zabawne termosy z nadrukami jeleni lub łosi, ze stylizowaną na rogi łosia przykrywką. Taki upominek reklamowy z pewnością przyczyni się do poprawy atmosfery w biurze. Nowoczesne gadżety to także te sporządzone z zastosowaniem rustykalnych materiałów - drewna, metalu, szkła. Na zainteresowanie zasługuje na przykład dziadek do orzechów w formie figurki czy też drewniany kalendarz świąteczny, idealny do postawienia na biurku.

Oprócz tego warto przyjrzeć się ciekawym głośnikom w kształcie świątecznych bombek. To bezprzewodowe głośniki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Głośniki są znakowane metodą tampodruku, co pozwala na naniesienie kolorowego napisu. Te i inne produkty znajdziesz w Reklamowe24 - skorzystaj z promocji na świąteczne gadżety!