Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Napisz do nas:

Bądź widoczny na drodze

Bądź widoczny na drodze Obecnie ustawa regulująca przepisy o ruchu drogowym nakłada obowiązek noszenia elementów odblaskowych na dzieci w wieku poniżej 15. roku życia. Już w tym roku, dokładnie 31 sierpnia taki obowiązek będzie spoczywał na wszystkich pieszych, niezależnie od wieku.
Obecnie ustawa regulująca przepisy o ruchu drogowym nakłada obowiązek noszenia elementów odblaskowych na dzieci w wieku poniżej 15. roku życia. Już w tym roku, dokładnie 31 sierpnia taki obowiązek będzie spoczywał na wszystkich pieszych, niezależnie od wieku. Jest to kolejny krok w stronę zwiększenia widoczności i bezpieczeństwa uczestników ruchu, nie tylko pieszych. Należy umacniać przekonanie wśród społeczeństwa, że po zmroku w chwili zagrożenia na drodze nawet najmniejszy gadżet odblaskowy może uratować życie. Opaski odblaskowe, breloki odblaskowe, maskotki odblaskowe, kamizelki odblaskowe dla dzieci oraz parasole odblaskowe to dodatki, które umożliwają kierowcom zauważenie pieszego i odpowiednią reakcję. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gadżetów odblaskowych.
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.