Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair

HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair Szanowni Państwo, w dniach 27-30 kwietnia w Hong Kongu odbędą się targi upominków i artykułów reklamowych. Jest to już 28. edycja targów, które uchodzą za największe i najważniejsze na świecie wydarzenie w branży gadżetów reklamowych. Jest to doskonała okazja aby zebrać opinie specjalistów i przedstawicieli z branży. Równolegle Hong Kong Gifts and Premium Fair odbędą się Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2013 - targi artykułów drukarskich i opakowań.
Szanowni Państwo, w dniach 27-30 kwietnia w Hong Kongu odbędą się targi upominków i artykułów reklamowych. Jest to już 28. edycja targów, które uchodzą za największe i najważniejsze na świecie wydarzenie w branży gadżetów reklamowych. Jest to doskonała okazja aby zebrać opinie specjalistów i przedstawicieli z branży. Równolegle Hong Kong Gifts and Premium Fair odbędą się Hong Kong International Printing & Packaging Fair 2013 - targi artykułów drukarskich i opakowań. Szczegółowych informacji udziela biuro HKTDC w Warszawie.
line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×