Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

NOWOŚĆ- ZAPACHY

NOWOŚĆ- ZAPACHY
Sklep Reklamowe24 wprowadził do oferty zapachy reklamowe ( choinki zapachowe) z nadrukami reklamowymi. Są one uzupełnieniem istniejącej już oferty reklamowej ze względu na fakt, że w bardzo funkcjonalny sposób spełnia swoją rolę jako nośniki reklamy.

Sklep Reklamowe24 wprowadził do oferty zapachy samochodowe z nadrukami reklamowymi. Są one uzupełnieniem istniejącej już oferty reklamowej ze względu na fakt, że w bardzo funkcjonalny sposób spełniają swoją rolę jako nośniki reklamy.

Zapachy reklamowe są to unikalne gadżety reklamowe, które przyciągają klientów swoim wyglądem jak również miłym zapachem, a w dodatku nie kończą zamyka się ich w szufladzie tak jak większość gadżetów reklamowych tylko cały czas trzyma w miejscu dobrze widocznym dla każdego. Nasi klienci mają do dyspozycji dowolność kształtów i bogatą kolorystykę, które dają możliwość stworzenia wyjątkowej reklamy nawiązującej do logo Państwa firmy.

Dzięki temu Wasz wizerunek przez wiele tygodni a nawet miesięcy utrwala się w świadomości klientów zawieszony w samochodach przed ich oczami.

zapachy reklamowe stosowane są najczęściej jako:

  • gadżety reklamowe do powieszenia w samochodach do sprzedaży na stacjach benzynowych, w myjniach i serwisach samochodowych
  • inserty czyli załączniki do prasy lub wkładki do korespondencji
  • trwała i pachnąca wizytówka firmy na targach