Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Welcome pack dla pracowników czyli zestaw powitalny dla pracownika

Czym jest zestaw powitalny dla pracowników?

Welcome packi czyli spersonalizowane pakiety powitalne dla nowych pracowników to paczki z gadżetami na start, które są wręczane pracownikom po ich przybyciu do organizacji. Wiele firm wykorzystuje boxy prezentowe, aby pomóc nowym osobom zapoznać się z filozofią firmy i zasadami jej funkcjonowania oraz ułatwić adaptację w nowym środowisku. Taki upominek z pewnością wywoła pozytywne emocje i sprawi, że nowi pracownicy od razu poczują się częścią zespołu.

welcome pack

Welcome pack - dlaczego warto w niego zainwestować?

Tworzenie kultury firmy Odpowiednio dobrany welcome pack pomoże nowemu pracownikowi zapoznać się z kulturą i wartościami firmy. Na przykład, jeśli zależy Ci na podkreśleniu nieformalnej i przyjaznej atmosfery jaka panuje w biurze, dołącz zabawne gadżety do swojego zestawu. A może Twoja firma promuje ochronę środowiska i ekologiczny styl życia? Wówczas uwzględnij w zestawach eko-gadżety wykonane z przyjaznych naturze materiałów.

Dowartościowanie nowego pracownika Zestaw powitalny to również doskonały sposób na pokazanie nowemu pracownikowi, że go doceniasz i zależny Ci na jego dobrym samopoczuciu. Taki miły gest stworzy fundament do budowania pozytywnych relacji i będzie doskonałym sposobem na podziękowanie za rozpoczęcie nowej współpracy.

Zmniejszenie rotacji pracowników Nowi pracownicy zazwyczaj podejmują decyzję o pozostaniu w danej firmie w ciągu kilku pierwszych dni pracy. Istotne jest pierwsze wrażenie i sposób w jaki nowy pracownik zostanie powitany w zespole. Jeżeli od samego początku poczuje się mile widziany, z pewnością wpłynie to pozytywnie na jego decyzję o pozostaniu w firmie.

Co powinny zawierać idealne boxy prezentowe dla firm?

Dobrze przemyślany welcome pack powinien zawierać przydatne gadżety nawiązujące do kultury organizacyjnej firmy. Nie myśl szablonowo, postaw na produkty, które odzwierciedlą styl Twojej marki w niepowtarzalny sposób. Nawet drobny upominek może znacząco zwiększyć poziom komfortu nowego członka zespołu podczas pierwszych dni pracy.

welcome pack

Jeśli zainteresował Cię pomysł stworzenia niestandardowych zestawów powitalnych dla nowych pracowników lub partnerów biznesowych i chciałbyś uzyskać pomóc w doborze produktów i realizacji, napisz do nas! Pomożemy Ci stworzyć idealny box prezentowy dla Twojej firmy!