Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

z 1

SZUKASZ INNEGO MODELU?

Kubki izotermiczne - grawerowanie za 1 grosz w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Kubki izotermiczne są dostępne w naszej ofercie od dawna. Obecnie jednak, w ramach atrakcyjnej promocji, możliwe jest wykonanie grawery za symboliczną opłatą 1 grosza. Z tego względu warto dokładniej przyjrzeć się promocyjnej ofercie. Jakie kubki termiczne proponujemy tym razem? Przekonaj się, wybierz swój model i korzystaj z niższych cen!

Kubek izotermiczny z grawerem jako gadżet reklamowy

Grawer to prawdopodobnie najbardziej trwały sposób oznakowania produktu reklamowego. Dodatkowo prezentuje się w sposób niezwykle elegancki. Grawer może być sporządzony na podłożu wykonanym z tworzywa sztucznego czy metalu. Jest to zatem doskonały pomysł na upominek reklamowy proponowany ważnym partnerom biznesowym i zasłużonym pracownikom. Taki gadżet marketingowy sprawdzi się zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy możliwość spożycia ciepłego napoju jest spełnieniem marzeń. Kubek izotermiczny można zabrać ze sobą do pracy lub na wyjazd. Jest to zatem upominek uniwersalny!

Kubki izotermiczne z grawerem to zarazem doskonały pomysł na doposażenie obiektu gastronomicznego lub hotelowego. Warto wyróżnić się na tle konkurencji i zaproponować klientom miłą odmianę. Coraz większą popularnością cieszą się ogródki zimowe organizowane przy restauracjach. Konsumentom zapewnia się koce i ogrzewacze w różnej formie. Mimo to, temperatura jest daleka od letniej. Dlatego serwowane napoje i posiłki szybko stają się chłodne, a klienci nie mogą skorzystać z rozgrzewających właściwości herbaty, czekolady czy kawy. Aby zapewnić im komfort można zastosować klasyczne rozwiązania w formie zamykanych dzbanków lub nowoczesne kubki izotermiczne. Ta ostatnia opcja z pewnością zostanie doceniona przez osoby ceniące sobie maksymalną wygodę.

Kubki izotermiczne grawerowane w ofercie Reklamowe24

Zadbaliśmy o szeroki wybór kubków, zarówno pod względem kolorystyki, jak też stylu i zastosowanych materiałów. Oferujemy produkty wyróżniające się mocnym zabarwieniem i kontrastowym wykończeniem, jak również kubki w klasycznych kolorach. Te ostatnie są odpowiednie zwłaszcza w sytuacji, gdy przedsiębiorca chce uzyskać efekt luksusu. Wartą rozważenia opcją są kubki izotermiczne w odcieniach metalicznych. Dostępne są bowiem reklamowe kubki izotermiczne z tworzywa sztucznego lub metalu.

Niektóre z nich przypominają formą termos, inne natomiast zostały zaprojektowane na kształt klasycznego kubka. Część z nich została wyposażona w dodatkowy pasek zabezpieczający przed poparzeniem o właściwości antypoślizgowych. Grawer widoczny na kubku sprawi, że zyska od markowy charakter i stanie się rozpoznawalnym elementem wyposażenia. Ze względu na materiały zastosowane do produkcji tego typu kubków to właśnie grawer zaprezentuje się najlepiej. To dobre uzupełnienie identyfikacji wizualnej, nawet jeśli pozostała zastawa jest znakowana w inny sposób.

Jakościowe kubki izotermiczne w promocji

Wybierając gadżet reklamowy należy zwracać uwagę nie tylko na estetykę i możliwość znakowania, ale również trwałość i funkcjonalność. Gdy chodzi o funkcjonalność kubki termiczne są strzałem w dziesiątkę. W Reklamowe24 dbamy również o odpowiedni poziom trwałości, przy zachowaniu atrakcyjności cenowej. To niezwykle istotne! Produkt łatwo ulegający zniszczeniom lub niewystarczająco solidny może przyczynić się do budowy rozpoznawalności, lecz niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu. Na ten aspekt warto zwrócić uwagę zwłaszcza podczas wyboru produktów związanych z gastronomią. Nietrwały kubek izotermiczny może stać się powodem poparzenia.

Istotne są również właściwości kubka izotermicznego. Taki produkt powinien rzeczywiście zachowywać ciepło napojów. Pokrywka powinna być szczelna, aby kubek można było stosować również podczas wszelkich wyjazdów. W przeciwnym razie użytkownicy szybko się zniechęcą i kubek nie będzie użytkowany, Taki obrót spraw z pewnością nie jest celem żadnego przedsiębiorcy. W końcu kubek izotermiczny z grawerem ma posłużyć jako forma reklamy. To sposób na budowę renomy. Dzięki trwałym, estetycznie oznakowanym produktom marka zostanie zapamiętana na długo. Wynika to z faktu, że jakościowe kubki izotermiczne trafiają do firmowej bądź prywatnej kuchni na lata i są stałym elementem wyposażenia.

Na przełomie lata i zimy warto zorganizować kampanię reklamową z zastosowaniem kubków izotermicznych. Sezonowe produkty markowe to często najlepszy sposób na przyciągnięcie nowych klientów lub podtrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami. Kubki izotermiczne z grawerem sprawdzą się także podczas jesiennych i zimowych eventów. Z drugiej strony, nic nie stoi na przeszkodzie by na stałe zagościły w firmie. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko wybór idealnego wariantu i złożenie zamówienia. Zadbaj o komfort klientów i pracowników, zyskując tym samym doskonałą reklamę!