Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Markowe gadżety Thule

Markowe gadżety Thule
line line

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
Markowe gadżety Thule
z 1
Najczęściej zadawane pytania
  • Jakie produkty marki THULE znajdę w ofercie?
  • Wśród produktów THULE znajda Państwo szeroki wybór toreb i plecaków na laptopy w różnych rozmiarach, a także wysokiej klasy torby podróżne w równych i praktyczne nerki z zabezpieczeniem antykradzieżowym.
  • Chcę nadrukować swoje logo na torbie, jak mam przesłać grafikę?
  • Prosimy o przesyłanie logotypów drogą mailową. Plik graficzny powinien być zapisany w krzywych wektorowych, w jednym z następujących rozszerzeń: esp, ai, cdr, pdf.
  • Gdzie znajdę cenę produktu z nadrukiem?
  • Koszt nadruku wyliczany jest indywidualnie. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, a przygotujemy dla Ciebie wycenę na wybrane produkty i odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania.

Markowe gadżety THULE

Wybierając akcesoria pomocne w przenoszeniu rzeczy osobistych, takich jak plecaki, torby czy nerki, warto postawić na sprawdzone produkty od renomowanych producentów. W ten sposób można mieć pewność co do jakości i przede wszystkim trwałości produktów. Jedną z firm, którą warto rozważyć w tym kontekście jest z pewnością szwedzka marka THULE.

Jakość ponad wszystko

Trzeba wspomnieć, że firma THULE powstała w 1942 roku. Założona przez Erika Thulina, działalność przedsiębiorstwa skupiała się głównie wokół produkcji haczyków na szczupaki własnej konstrukcji. Wkrótce oferowane produkty zostały dystrybuowane na całą Skandynawię, a niezawodna jakość akcesoriów sprawiła, że firma została postrzegana przez pryzmat wysokiej jakości produktów. Zachęcony sukcesem sprzedawanych artykułów, właściciel postanowił rozszerzyć działalność. Tym samym, w latach 60' zaczęto koncentrować się na produktach związanych z samochodem, by w końcu stworzyć popularne bagażniki do zewnętrznego montażu na aucie. Jako lider branży związanej z wytwórstwem z metalu, marka THULE nie postanowiła zaprzestać działań do jednej gałęzi biznesu. Dziś firma oferuje znacznie więcej produktów, a finalnie z ich asortymentu można wybrać nawet wspomniane na początku akcesoria służące przenoszeniu rzeczy osobistych.

Dlaczego THULE?

Szwedzka jakość odbiła się szerokim echem na całą Skandynawię. Produkty marki THULE zyskiwały coraz bardziej na popularności, przez co niedługo po oferowaniu pierwszych produktów, te zaczęły docierać poza granice Szwecji. Finalnie artykuły eksportowane do Europy zachwyciły kolejnych użytkowników, którzy szybko uznali, że prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo nie przez przypadek uznawane jest za jednego z liderów branży. Szeroki asortyment i mnogość wariantów sprawiły, że THULE z małej firmy zajmującej się produkcją haczyków do połowu ryb, zyskało miano eksperta od produktów metalowych, włączając w to również akcesoria do indywidualnego użytku.

THULE i akcesoria

Firma THULE decydując się na wyprodukowanie plecaków, toreb czy nerek, postawiła sobie taki sam cel, jak w przypadku pozostałych produktów. Zespół projektantów miał za zadanie dostarczyć wysokiej jakości akcesoria, które będą cechowały się niezawodnością i wysoką jakością. Również w tym przypadku dołożono wszelkich starań, by właśnie tak było. Istotnym elementem w poszczególnych produktach jest zaawansowane rozwiązanie zabezpieczeń antykradzieżowych, które znacząco zwiększa zabezpieczenie przenoszonych rzeczy.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu ze stosowaniem materiałów wysokiej jakości znalazło odzwierciedlenie w produkcji wyjątkowych produktów. Warto zaznaczyć, że dzięki postępowi technologicznemu, istnieje pełna możliwość personalizacji, poprzez umieszczenie wybranej grafiki. Sygnowane akcesoria logiem renomowanego producenta będą świetną okazją do nabycia produktów cechujących się trwałością i wysoką jakością. W ten sposób można stworzyć unikatowe akcesoria firmowe, które będą świetnym rozwiązaniem jako forma gadżetów reklamowych.