Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Markowe gadżety Mepal

Markowe gadżety Mepal
line line

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
biały
szary
niebieski
zielony
czerwony
czarny
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
Markowe gadżety Mepal
z 1
Najczęściej zadawane pytania
 • Co wyróżnia produkty MEPAL?
 • MEPAL to holenderska firma założona w latach 50-tych, będąca jednym z najbardziej cenionych na świecie producentów wysokiej jakości produktów do codziennego użytku, takich jak pojemniki na żywność, lunchboxy czy butelek do picia.
 • Czy na lunchboxach MEPAL możecie umieścić moje logo?
 • Oczywiście, plastikowe pojemniki znakujemy za pomocą tampodruku.
 • Jaki jest minimalny nakład zamówienia w przypadku produktów MEPAL?
 • Nakład minimalny różni się w zależności od gadżetu. W celu uzyskania informacji o nakładzie minimalnym danego produktu, prosimy o kontakt z działem handlowym.

Markowe gadżety Mepal

Holenderska marka Mepal to jeden z najbardziej cenionych europejskich producentów artykułów do przechowywania żywności i gadżetów dekoracyjnych. Produkty tej marki są przeznaczone przede wszystkim do codziennego (domowego) użytku, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nich w biurach, szkołach, gabinetach czy też na uczelniach. Wykazują się uniwersalnością, wysoką jakością wykonania oraz długą żywotnością.

Marka Mepal - w co mogą zainwestować klienci?

Marka Mepal zdobywa uznanie ze względu na swoją rozbudowaną ofertę, która jest dopasowana do sporych wymagań potencjalnych klientów. Inwestorzy mogą sobie pozwolić na zamówienie takich artykułów reklamowych, jak:

 • pojemniki i pudełka na lunch/sałatki/kanapki,
 • doniczki kuchenne,
 • pojemniki na owoce oraz warzywa,
 • kubki szkolne,
 • izolowane pojemniki biurowe.

Co najważniejsze w ofercie marki Mepal coś dla siebie znajdą zarówno przedstawiciele młodszego, jak i nieco starszego pokolenia. Luksusowe gadżety reklamowe idealnie spełniają swoje funkcje marketingowo-użytkowe, ponieważ zainteresowani bez trudu umieszczają na nich wybrane nadruki (m.in. firmowe logo). Wykonuje się je z trwałych materiałów, głównie z metalu oraz plastiku.

Marka Mepal - czemu warto się nią zainteresować?

Marka Mepal zdobywa coraz większą grupę zwolenników nie tylko w Polsce i Holandii, ale też w wielu różnych zakątkach Europy, a nawet świata. Pojemniki na żywność oraz akcesoria dekoracyjne sprawdzą się w każdym biurze, domu lub mieszkaniu. Godne uwagi jest to, że występują w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, np. białej, czerwonej, szarej oraz niebieskiej.

Znakowanie wspomnianych wyżej gadżetów reklamowych odbywa się w bardzo prosty sposób. Wystarczy zdecydować się na wybraną grafikę, a następnie specjaliści nanoszą ją na zamówione artykuły przy pomocy techniki tampodruku. Dzięki temu nadruki są w pełni wydajne, efektowne i dobrze widoczne. Charakteryzują się podwyższoną wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne (m.in. wodę oraz ścieranie). W razie potrzeby omawiane produkty można podarować bliskim osobom, np. na święta, urodziny czy też po prostu z okazji przeprowadzki do nowego lokalu. Ich atutem jest to, że sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale też podczas rozmaitych wycieczek.

Marka Mepal - krótkie podsumowanie

Marka Mepal udostępnia na polskim rynku różnorodne artykuły reklamowe, z których klienci zaczną korzystać w domach, na uczelniach i w miejscach wykonywania pracy. To gwarancja połączenia eleganckiego wyglądu, wszechstronności zastosowania, wytrzymałości i bogatych możliwości marketingowych.

Gadżety wchodzące w skład omawianej wyżej marki pozwalają na bezproblemowe przechowywanie swojej ulubionej żywności oraz napojów. Od tej pory nie będzie trudności z zabraniem z domu przygotowanych wcześniej kanapek, sałatek czy też obiadów. Na uwagę zasługuje również możliwość zainwestowania w nietuzinkowe ozdoby i dekoracje, które następnie domownicy umieszczają w swoich kuchniach, salonach oraz łazienkach.