Poszukiwany młodszy specjalista ds. sprzedaży - Reklamowe24
Na skróty

Poszukiwany Specjalista ds. sprzedaży

W branży gadżetów reklamowych funkcjonujemy już ponad 15 lat i jesteśmy jednym z liderów rynku. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do Naszego zespołu osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / HANDLOWIEC.

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność wykorzystania technik sprzedaży/negocjacji
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • doświadczenie w branży gadżetów reklamowych będzie dodatkowym atutem
Głównymi zadaniami na tym stanowisku będzie:
  • sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Reklamowe24;
  • przygotowywanie ofert i promocji dla klientów;
  • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i poszerzanie naszej bazy;
  • realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych;
  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy w kontakcie telefonicznym i mailowym z Klientem;
  • dbanie o podtrzymanie relacji z obecnymi Klientami.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na zasadach umowy o pracę
  • Prowizję od sprzedaży oraz bonusy i premie za zaangażowanie w pracę
  • Rozwój wiedzy z zakresu sprzedaży
  • Dynamiczny i otwarty na pomysły zespół
  • Praca w firmie będącej liderem branży
  • Regularne godziny pracy (pon-pt w godz. 8:00 – 16:00)
  • Atrakcyjne i nowoczesne biuro
  • Owocowe poniedziałki :)

UWAGA: nie jesteśmy korporacją ze sztywnymi zasadami. W firmie panuje ciepła, miła wręcz rodzinna atmosfera. Jeśli chcesz przychodzić codziennie do biura z uśmiechem na twarzy i lubić swoją pracę, to zgłoś się do nas :)

Zapraszamy do przesłania CV na adres praca@reklamowe24.pl