Pierre Cardin - Gadżety reklamowe - Reklamowe24

Markowe gadżety Pierre Cardin

Kategorie i filtry
Sortowanie
 • Domyślnie
 • Nazwa od A-Z
 • Nazwa od Z-A
 • Cena od najniższej
 • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor

brak produktów

Najczęściej zadawane pytania

Jakie produkty Pierre Cardin znajdę w ofercie?

Wśród produktów z linii Pierre Cardin znajdą Państwo eleganckie zestawy piśmiennicze, w skład których wchodzą wysokiej klasy pióra i długopisy. Naszym Klientom oferujemy również notatniki w skórzanej oprawie. I wiele innych interesujących propozycji na eleganckie upominki biznesowe.

Jaką techniką najlepiej oznakować długopisy Pierre Cardin ?

Na metalowych długopisach Pierre Cardin polecamy wykonać znakowanie techniką grawerowania laserowego. Logo będzie się prezentować elegancko i będzie odporne na upływ czasu.

Czy produkty Pierre Cardin posiadają certyfikat autentyczności?

Tak, wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikatem autentyczności Pierre Cardin.

Pierre Cardin to wiodąca francuska marka ekskluzywnych gadżetów reklamowych. Cieszy się bardzo dużą popularnością zwłaszcza wśród rozwijających się przedsiębiorców, którzy chcą stawiać na nowoczesne i funkcjonalne materiały promocyjne. Proponowane produkty sprawdzą się m.in. w codziennym użytku, biurowcach, ale też rozmaitych instytucjach. Mają bardzo uniwersalne zastosowanie.

Gadzety reklamowe - Na tym znamy się najlepiej

Pierre Cardin to marka oferująca dostęp do najwyższej klasy gadżetów reklamowych. Wśród nich na specjalne wyróżnienie zasługują:

 • metalowe długopisy,
 • pióra kulkowe,
 • zestawy piśmienne,
 • notesy A5 i A6,
 • ołówki (np. automatyczne),
 • zestawy upominkowe (m.in. z wizytownikiem, brelokiem i długopisem),
 • pióra wieczne,
 • foldery A4 i A5,
 • elektryczne zapalniczki.

Mnogość dostępnych rozwiązań sprawia, że coś dla siebie znajdą najbardziej wymagający inwestorzy, którzy chcą sobie zagwarantować skuteczną kampanię reklamową.

Dzięki wskazanym wyżej markowym gadżetom reklamowym firmy mogą zyskać większe zaufanie wśród potencjalnych klientów, sporą przewagę nad konkurencyjnymi przedsiębiorstwami czy też szansę na "pokazanie się" wśród wybranej grupy docelowej.

Francuska marka Pierre Cardin wyróżnia się umiejętnym dopasowaniem gadżetów reklamowych do rosnących potrzeb odbiorców. Materiały promocyjne można dobierać indywidualnie, dzięki czemu uruchomiona kampania reklamowa zakończy się pożądanym sukcesem. Na uwagę zasługuje ich niezwykła staranność wykonania. Wykorzystuje się do tego jedynie solidne, eleganckie i wytrzymałe materiały, np. metal.

Poszczególne produkty reklamowe mogą się sprawdzić m.in. w nowocześnie zaaranżowanych biurowcach lub budynkach użyteczności publicznej. Zwracają uwagę i przynoszą spodziewane efekty reklamowe. Zainteresowani mogą wybrać dla siebie pojedyncze elementy lub też kompletne zestawy, które można podarować komuś bliskiemu w ramach prezentu urodzinowego lub świątecznego. Sporą popularnością cieszą się m.in. metalowe długopisy z grawerowanymi korpusami i mechanizmami obrotowymi.

Inwestowanie w markowe gadżety reklamowe francuskiej firmy Pierre Cardin ma bardzo duży sens. To szansa na stworzenie niepowtarzalnej kampanii reklamowej, która trafi zarówno do najmłodszych, jak i bardzo doświadczonych odbiorców. Gadżety spod tego szyldu pomogą w zbudowaniu odpowiedniej relacji z potencjalnymi klientami oraz zwiększą renomę danego przedsiębiorstwa wśród wybranej społeczności. Marka wspomaga budowanie pozytywnego wizerunku firmy i zdobywanie coraz to nowszych klientów, co przekłada się na późniejsze zyski. Gadżety reklamowe Pierre Cardin charakteryzują się wysokim poziomem elegancji, nowoczesnością i funkcjonalności. Klient w krótkim czasie staje się "chodzącą" wizytówką firmy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby swobodnie je przetestować. To najkrótsza droga do skutecznego wypromowania biznesu i zadbania o swoje interesy.