Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Z Reklamowe24 przemierzamy cały świat!

Z Reklamowe24 przemierzamy cały świat!
Świat gadżetów reklamowych nie ma przed nami żadnych tajemnic! Praktycznie co tydzień poznajemy nowe produkty i rozwiązania z zakresu ich znakowania. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami z branży upominków reklamowych. A to m.in. za sprawą licznych szkoleń, które w biurze Reklamowe24, przeprowadzają nam dostawcy artykułów promocyjnych.

Jednak tym razem to my wsiedliśmy w auta i ruszyliśmy w Polskę :) Zamiast czekać na odwiedziny, postanowiliśmy sami złożyć wizytę u jednego z naszych  kontrahentów!  

Mogliśmy przez to zobaczyć wszystkie nowości, które niedługo pojawią się w ofercie Reklamowe24. Już teraz wiemy, że niektóre z nich staną się bestsellerami. Musimy przyznać, że nie możemy się doczekać! Udało nam się również zwiedzić całą siedzibę dostawcy wraz z ogromnym magazynem. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem złożoności procesów logistycznych, które tam zachodzą. Dzięki nim wszystkie zamówienia trafiają zawsze w wyznaczone miejsce o wyznaczanym czasie.

Wizytacja u partnera biznesowego trwała prawie cały dzień. Pozwoliło to nam zdobyć wiele praktycznej wiedzy z zakresu gadżetów reklamowych oraz jeszcze lepiej poznać osoby, z którymi współpracujemy. Jesteśmy pewni, że zyskane doświadczenie pozwoli nam jeszcze lepiej obsługiwać klientów Reklamowe24!

Bardzo dziękujemy naszemu dostawcy za zaproszenie, poświęcony czas i cierpliwość przy wyjaśnianiu interesujących nas kwestii.

Do zobaczenia wkrótce! :)