Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia

Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia
Znane powiedzenie głosi, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa. W Reklamowe24 zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego jedyną drogą jaką podążamy jest ta prowadząca stale naprzód. Ciągły progres nie jest oczywiście możliwy bez dopasowywania oferty do potrzeb rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz zaufaniu naszych Klientów wciąż wprowadzamy nowe produkty, które oferują niecodzienny design i ciekawe rozwiązania.

Z tego powodu w ostatnim czasie odbyliśmy w naszym biurze szereg szkoleń. Spotkania miały na celu poznanie nowych gadżetów reklamowych oraz omówienie metod ich znakowania. Każdy z naszych dostawców mógł osobiście zaprezentować swoje premierowe produkty - opowiedzieć o ich zaletach, możliwościach oraz wyróżniających cechach.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili wnikliwie wszystkich produktów. Każdy gadżet został poddany dokładnej ocenie - sprawdzaliśmy jakość, estetykę wykonania czy też ogólnopojętą przydatność. Dzięki temu mamy pewność, że każdy przedmiot jest wart uwagi i z czystym sercem możemy go polecać naszym Klientom :)

Zapraszamy do kontaktu jeśli chcą Państwo już teraz poznać gadżety reklamowe, które będą hitem w 2018 roku.