Polecają nas

Nie oszukujemy twierdząc, że jesteśmy dobrzy. Sprawdź nas! Niech referencje mówią same za siebie. Reklamowe24 zawsze staje na wysokości zadania.


Nadleśnictwo Góra Śląska
Współpraca za każdym razem przebiegała bez zarzutu, szybko, sprawnie i efektowanie. Towar, podczas transportu, zawsze był odpowiednio zabezpieczony.

mgr inż. Piotr Główczyński
Z-ca Nadleśniczego
Nadleśnictwo Góra Śląska
Urząd Miejski w Tczewie
Dobrane produkty, a także przygotowane projekty graficzne, w pełni spełniały nasze oczekiwania. Zamówienia realizowane były zawsze terminowo i z należytą starannością.

mgr Małgorzata Mykowska
Kierownik biura
Urząd Miejski w Tczewie
Hunters Sp. z o.o.
Produkty wykonywane są terminowo i bez zastrzeżeń. Dzięki zaangażowaniu pracowników w powierzone obowiązki możemy być pewni, że zadanie wykonywane są zgodnie z przyjętymi standardami jakościowymi.

Maksymilian Mieźwa
Specjalista ds. Marketingu
Hunters Sp. z o.o.
Ambasada Królestwa Niderlandów
Obsługa zamówień nie tylko przebiegała bez zastrzeżeń, ale też często zlecenia były realizowane przed terminem.Daria Idsardi
Dział Ekonomiczno-Handlowy
Ambasada Królestwa Niderlandów
Dr Irena Eris
Firma Reklamowe24 okazała się być solidnym i rzetelnym partnerem biznesowym, który przygotował profesjonalną. Dopasowaną do naszych oczekiwań ofertę.

Jolanta Opas
Dr Irena Eris
Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
Usługę wykonano w sposób solidny i terminowy, z należytą starannością i zaangażowaniem.

Marek Czarnecki
Dyrektor Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP
Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
Polskie Koleje Państwowe
Z przyjemnością chcieliśmy polecić firmę Reklamowe24, jako sumiennego i bardzo szybko działającego dostawcę gadżetów reklamowych.Małgorzata Wielewicka
Naczelnik Wydziału, Departament Komunikacji i Public-Relations
Polskie Koleje Państwowe
Bank Zachodni WBK
Doceniamy rzetelność, zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do realizacji zadań pracowników firmy Reklamowe24. Dostarczone towary i usługi były dobrej jakości, zostały dostarczone na czas, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami.

Wioleta Kordek
Starszy spec. ds. komunikacji zewnętrznej Departament Public Relations
Bank Zachodni WBK
Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni
Realizując zamówienie Muzeum Marynarki Wojennej pracownicy Reklamowe24 wykazali się rzetelnością i umiejętnością wykonywania zlecenia w bardzo krótkim terminie, co jednocześnie nie wpłynęło na obniżenie jakości produktu.

Tatiana Baczyńska
Kierownik działu Edukacji i Promocji
Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni
Inchem Polonia Sp. z o.o.
Mimo, iż zamówienie składaliśmy w sezonie urlopowym, wszystko przebiegło sprawnie, w terminie i na najwyższym poziomie.Aneta Sulmowska
Kierownik Produktu
Inchem Polonia Sp. z o.o.
Mecanaya Systems Sp. z o.o.
Jakość oferowanych produktów i nadruków jest bardzo satysfakcjonująca. Terminowość wykonania zlecenia to także mocna strona tego serwisu. Możemy rekomendować tą firmę jako solidnego partnera i wykonawcę.

Dominik Forma
Prezes Zarządu
Mecanaya Systems Sp. z o.o.
Aeroklub Nadwiślański
W trakcie realizacji projektu mogliśmy liczyć na pomoc grafika, dzięki któremu na kubkach znalazły się doskonale odwzorowane materiały przez nas dostarczone.Anna Wiśniecka
Kierownik Działu Dokumentacji Lotniczej
Aeroklub Nadwiślański
Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi
Firma wykazała się bardzo dobrą organizacją w zakresie realizacji zlecenia. Starannie przygotowana, szczegółowa oferta proponowanych artykułów zawierała wizualizację, bardzo pomocne przy ostatecznym wyborze produktów.


Andrzej Świderski
Okręgowy Inspektor Pracy
Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi
Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań
Współpraca z firmą Reklamowe24 okazała się w pełni satysfakcjonująca. Biorąc pod uwagę solidność, w pełni profesjonalne zaangażowanie oraz kompetencje pracowników, możemy polecić korzystanie z usług firmy Reklamowe24.

Prof. zw. dr hab. inż. Stanisław Tkaczyk
Dyrektor Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Opakowań
Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Opakowań
PGNiG
Szczególnie dziękujemy Działowi Handlowemu, który służył nam fachową pomocą i cały czas pilotował nasze zamówienie na gadżety reklamowe, a także szybko reagował na dodatkowe prośby związane chociażby z dosłaniem instrukcji obsługi zestawu gier.

Jerzy Robaczewski
Dyrektor Gazowni, Gazownia Zgorzelecka
PGNiG
Institut Francais de Pologne
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, ponieważ przebiega ona sprawnie, dzięki doskonałej informacji i organizacji.
Beata Kowalska
Koordynator ds. kultury i promocji
Institut Francais de Pologne
Dolnośląskie Centrum Kredytowe GLOBAL FINANCE
Z ogromną przyjemnością możemy stwierdzić, że firma Reklamowe24 jest partnerem godnym zaufania i dalszego polecenia.Dariusz Michalik
 
Dolnośląskie Centrum Kredytowe GLOBAL FINANCE
BlueNet
Proces zamawiania, projektowania grafiki, a także dostawy zamówionych gadżetów został zrealizowany bardzo sprawnie i terminowo. Na każdym etapie zamówienia pracownicy służyli swoją pomocą starając się dostarczać wszelkich potrzebnych informacji.

Piotr Marlicki
Prezes Zarządu
BlueNet
Wyższa Szkoła Logistyki
W trakcie realizacji zamówienia mogliśmy liczyć na pomoc grafika oraz elastyczność pod względem naszych wymagań odnośnie znakowania.mgr inż. Małgorzata Baraniak
Specjalista ds. Promocji Wyższej Szkoły Logistyki
Wyższa Szkoła Logistyki
Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi
Pełen profesjonalizm, rzetelność, niezawodność oraz duży wybór asortymentu stanowią gwarancję zadowolenia i chęć podjęcia stałej współpracy w zakresie realizacji materiałów reklamowych przy podejmowaniu kolejnych działań marketingowych.

dr inż. Bogusław Woźniak
Dyrektor
Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi
Gmina Czerwonak
Współpraca od początku przebiegała wzorowo, projekt graficzny został dopracowany bez problemów, a całe zamówienie zostało zrealizowane z należytą starannością i naprawdę w krótkim czasie.

Agata Kaniewska
Kierownik Wydziału Rozwoju i Promocji
Gmina Czerwonak
Hotel Rialto
Jak najbardziej polecamy firmę Reklamowe24 jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.


Jacek Szczęsny
Prezes Zarządu
Hotel Rialto
Spółdzielcza Grupa Bankowa
Bardzo dobry kontakt, zrozumienie potrzeb oraz profesjonalizm. Szybkość obsługi i wysoka jakość produktów.

Artur Sobczyk
Bank Spółdzielczy w Kobierzycach
Spółdzielcza Grupa Bankowa

line
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.