Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Gadżety zrelaksują Twoich pracowników

Gadżety zrelaksują Twoich pracowników
Wszyscy pracodawcy chcą, aby jego pracownicy byli wypoczęci, odprężeni , zrelaksowani i dawali z siebie wszystko. Karnety do salonów odnowy biologicznej, kosmetycznych, solariów i siłowni już nie dziwią. Jednak dla większości pracodawców to nadal zbyt duży wydatek. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zapachowych świeczek, zestawów do masażu, kąpielowych, w przystępnej cenie, których dodatkowym atutem jest możliwość naniesienia loga Państwa firmy.

Wszyscy pracodawcy chcą, aby jego pracownicy byli wypoczęci, odprężeni, zrelaksowani i dawali z siebie wszystko. Karnety do salonów odnowy biologicznej, kosmetycznych, solariów i siłowni już nie dziwią. Jednak dla większości pracodawców to nadal zbyt duży wydatek. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zapachowych świeczek, zestawów do masażu, kąpielowych, w przystępnej cenie, których dodatkowym atutem jest możliwość naniesienia loga Państwa firmy.

Wprowadzanie aromaterapii do biur, sal konferencyjnych jest coraz bardziej popularnym zjawiskiem. Japońscy naukowcy udowodnili, że unoszący się w powietrzu zapach cytrynowy zmniejsza ilość błędów jakie pracownicy popełniają pracując przy komputerze, a zapach jaśminu pobudza aktywność mózgu. Świeczki zapachowe ( cytrynowe, waniliowe, jaśminowe, kawowe) wypełnią wnętrze świeżością pomogą zredukować zmęczenie, znużenie, bóle głowy, polepszą efekty pracy oraz korzystnie wpłyną na klientów przychodzących do firmy.

Po ciężkim dniu pracy przyjemnie jest zanurzyć się w wannie pełnej wody z dodatkiem olejków odprężających i relaksujących. Kilkunastominutowy relaks w wonnej kąpieli przyniesie ukojenie i odprężenie.

A po kąpieli czas na masaż. Specjalne przyrządy pomogą przywrócić harmonię oraz rozluźnić mięśnie w Twoim ciele, a specjalne olejki dodatkowo ukoją zmysły.

W naszym sklepie znajdą Państwo eleganckie zestawy do kąpieli, różnorodne zestawy do masażu, zestawy do manicure, perfumowane waciki mydlane, lusterka, ale również ręczniki kąpielowe, szlafrok, a nawet papcie.